ZIK
ZIK

«Київському терористу» не змогли обрати запобіжний захід, – прокурор

Адвокати громадянина Узбекистану Сухроба Карімова попросили відвід судді через те, що підсудний не розуміє українську мову і просить лист зі звинуваченням російською. Про це повідомив журналістам прокурор Олександр Жила, передає PavlovskyNEWS.
Подробнее о событии
ZIK
Ракурс
Показать все источники

Черчесов признался, что не проводил беседу с Дзюбой и Соболевым во время прошлого сбора

Главный тренер сборной России по футболу Станислав Черчесов признался, что не проводил беседу с нападающими Артёмом Дзюбой и Александром Соболевым по поводу их разногласий во время прошлого сбора национальной команды.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Ще один колишній адвокат актора - Єлизавета Шаргородська - також подала скаргу на вирок і просить скасувати його, пом'якшивши покарання Єфремову і змінивши вид виправної установи на колонію-поселення.

Минобороны Азербайджана показало кадры удара по артиллерии Армении

Оборонное ведомство Азербайджана опубликовало кадры, где можно увидеть обстрел со стороны военнослужащих республики по позициям артиллерии ВС Армении в Агдеринском направлении на линии соприкосновения в Нагорном Карабахе, передает РИА Новости.

Штурман Ан-26, за кілька хвилин до загибелі, листувався з донькою

Семирічна донька Олексія Остапенка питала чи все добре 28-річний штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 у Чугуєві, за кілька хвилин до загибелі листувався телефоном зі своєю 7-річною донькою.