LB.ua
LB.ua

Кім Чен Ин «вибачився» за вбивство чиновника з Південної Кореї

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин приніс вибачення за вбивство чиновника з Південної Кореї. У листі до президента Південної Кореї Мун Чже Іну він заявив, що ця "ганебна справа" не мала відбутися, пише BBC. Кім Чен Ин написав, що йому "дуже шкода за розчарування" Іна та південнокорейського народу.
Подробнее о событии
Deutsche Welle - Ukrainian
BBC Ukrainian
LB.ua
ЛІГА.net
TCH.ua
Новое Время (НВ)

Майже 60 тис. осіб зробили щеплення від коронавірусу під час випробувань вакцини в КНР

Майже 60 тис. людей узяли участь у випробуваннях різних типів вакцин від коронавірусу COVID-19 в Китаї, серйозних побічних ефектів після щеплення у них не спостерігається, повідомляють офіційні китайські ЗМІ.

США намерены создать на Луне энергосистемы с применением атомной энергии

Глава НАСА Джеймс Брайденстайн во время видеоконференции в рамках подписания с Министерством энергетики США меморандума о взаимопонимании заявил о необходимости создать на Луне энергосистемы с использованием атомной энергии.

Суд признал облгазы Фирташа не монополистами

В августе и октябре суды де-факто приостановили взыскание с табачных монополистов штрафов, в числе которых и дистрибьютор "Тедис" Бориса Кауфмана, на почти 6 млрд грн. А в сентябре, как стало известно "ОЛИГАРХУ", Минюст после соответствующих решений судов, был вынужден вернуть больше 40 млн грн штрафа французскому фармгиганту "Санофи", также ранее оштрафованному комитетом.

Для создания вакцины против Covid-19 ученые уничтожат сотни тысяч акул

Организация из Лос-Анджелеса Shark Allies развернула кампанию против сбора тканей более чем у 500 000 акул, призывая Управление по контролю за продуктами питания и лекарств, а также другие регулирующие органы прекратить использование этого компонента.

США утилізували надіслані Росією 45 апаратів ШВЛ, їх жодного разу не використали

Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях США (FEMA) утилізувало 45 апаратів штучної вентиляції легенів, які були раніше надіслані Росією для допомоги в боротьбі з коронавірусом.

Канал NEXTA, логотип якого білоруський суд визнав екстремістським, змінив назву на «НEXTA»

Нагадаємо, сьогодні суд Мінська визнав інформаційний канал месенджеру Telegram "NEXTA-Live" і логотип (цифровий водяний знак NEXTA) екстремістськими матеріалами. у серпні Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило в розшук незареєстрованого кандидата в президенти Білорусі Валерія Цепкала і Степана Путіла, який створив Telegram-канал NEXTA, що висвітлює події в Білорусі.

У Росії вертоліт врізався в лінію електропередач: загинув директор резиденції Діда Мороза

У Вологодській області Росії розбився вертоліт, в катастрофі загинули директор резиденції Діда Мороза Олег Васильєв і президент вертолітної компанії "Аеросоюз" Сергій Мозер.

Зонд Voyager-2 виявив, що космічний простір за межами Сонячної системи стає густішим

Космічний зонд Voyager-2, який вже понад 40 років перебуває в космосі, допоміг вченим довести, що щільність космосу зростає далеко від Сонячної системи, тоді як мешканці Міжнародної космічної станції виявили витік повітря за допомогою чайного пакетика.

Російський суд залишив у СІЗО громадянського журналіста з Криму Ремзі Бекірова

Третій апеляційний суд загальної юрисдикції міста Сочі своїм рішенням залишив під арештом громадянського журналіста з окупованого Росією Криму, фігуранта другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Ремзі Бекірова.

Профмарафон «Вчитель онлайн»

Завтра о 10:15 Олеся Дяденко, директор з розвитку компанії Vema Kids - виробника комплексного оснащення навчальних та реабілітаційних закладів ознайомить директорів та заступників директорів кропивницьких шкіл із «Ідеальним освітнім простором відповідно до вимог та стандартів НУШ».

НБУ склав рейтинг прибутковості банків

Довідка Finance.ua: У серпні 2020 року прибуток українських банків склав 4,252 млрд грн. У липні 2020 року українські банки отримали 4,59 млрд грн чистого прибутку, що на 19,2% менше показника того ж періоду 2019 року (5,69 млрд грн).