Газета.ua
Газета.ua

Книжковий фестиваль пройде у форматі онлайн-марафону

16 годин триватиме онлайн-марафон третього Міжнародного книжкового фестивалю Book Space.

В Антарктиде обнаружена колония редких пингвинов

Все новые колонии находятся в районах, подверженных риску, и исследователи говорят, что через некоторое время пингвины будут подобны "канарейкам в угольной шахте", по мере того как глобальное потепление все больше будет влиять на Антарктиду.

По итогам I полугодия 2020 года выездной поток из России упал на 62,2%

Если в I квартале 2020 года падение выездного потока из РФ составило всего -9,7% по сравнению с аналогичным периодом 2019 года, то второй квартал оказался для выездного туризма поистине катастрофическим по потерям: -96,55% по сравнению со вторым кварталом 2019 года.

Гошівську чудотворну ікону Богородиці цьогоріч вшанують онлайн

5 серпня 2020 року в Гошівському монастирі отців василіан, що на Ясній горі в Долинському районі Івано-Франківської області, відбудуться урочистості з нагоди свята Гошівської чудотворної ікони Божої Матері Богослужіння пройдуть у режимі онлайн.

Грузинский посол в Израиле: Мы предупреждали в 2008-м, что после Грузии Россия двинется дальше

Не называя причин, по которым российская армия оказалась на грузинской территории, посол заявляет, что в 2008 году Грузия «предупреждала Европу о том, что грузинская территория не станет единственной для российской агрессии», что «после Грузии Россия двинется дальше».

Минфин предложил сократить траты на Госдуму и Совет Федерации

Расходы на Совет Федерации предлагается сократить следующим образом: в 2021 году — на 3%, в 2022 году — на 4,6%, а в 2023 году — на 2,4%. Как следствие, ежегодно на финансирование будет уходить около семи млрд рублей.

Кравчук заявив, що в Мінських угодах немає вимоги щодо закріплення в Конституції особливого статусу ОРДЛО

Кравчук заявив, що не пропонував кандидатуру Фокіна для роботи в ТКГ щодо Донбасу Нагадаємо, 30 липня Леонід Кравчук погодився очолити делегацію України в ТКГ щодо Донбасу.

Побиття української топмоделі: поліція Туреччини відкрила провадження

Водночас турецькі ЗМІ опублікували відео, яке нібито має довести, що Дарину згодом і вже вдома побив її хлопець, а охорона клубу тут ні до чого - принаймні, з такими підписами кадри розлітаються соцмережами.

Система соцстрахування дотована з держбюджету майже на 40% – депутатка

Народний депутат також нагадала, що законопроєкт №2275 "Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування" не був ухвалений парламентом, однак буде внесено інший, який передбачає модернізацію системи соцстрахування.

Samsung представить нові гаджети: Очікують смартфон з можливістю запускати ігри на Xbox, навушники-боби і розумний годинник

У мережу вже злили кілька спойлерів новинок: тут буде і смартфон Galaxy Note, годинник, навушники, які конкурують з AirPods від Apple, гнучкий смартфон Samsung Galaxy Z Fold 2, планшет Galaxy Tab S7.