Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

Кравчук запропонував замінити формулювання «особливий статус Донбасу»

Політик запропонував нове формулювання - "особливий режим адміністративного управління". За його словами, воно більшу відповідає українському законодавству.
С чего всё началось
Первый президент Украины, глава украинской делегации в трехсторонней контактной группе по урегулированию ситуации на Донбассе Леонид Кравчук в эфире канала "Дом
" 12 августа заявил, что формулировку "особый статус Донбасса" нужно изменить, чтобы она соответствовала законодательству Украины.
Подробнее о событии
112.ua
Новое Время (НВ)
ЛІГА.net
УНН
Espreso TV
LB.ua
TCH.ua

Число перехватов иностранных самолетов над Черным морем выросло на 21%

В Генштабе ВС РФ сообщили, что в текущем году российские истребители совершают в среднем на 21% больше вылетов над Черным морем для перехвата и сопровождения иностранных военных самолетов по сравнению с прошлым годом.

РФ требует от США уточнить данные о поддержке террористов в Крыму

Российские дипломаты в США потребовали от американских властей объяснений по поводу репортажа телеканала NBC, в котором говорится о помощи Вашингтона «украинским подразделениям, воюющим с силами РФ в Крыму».

Бідність в Україні торкнеться 45% населення. Це значно вище докризових прогнозів

Згідно з прогнозом рівня бідності на 2020 рік, зробленого наприкінці 2019 року, значення показника на поточний рік мало становити 31,2%. Отже, реальне зростання показника бідності набагато вище – на 13,8 п.п. або на 44%, уточнюють автори дослідження.

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Відомі артисти російської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.

Шмигаль прокоментував загрозу втрати Україною безвізу з ЄС

Нагадаємо, раніше депутатка Європарламенту від ФР Німеччини, членкиня комітету у закордонних справах Віола фон Крамон заявила, що через ситуацію навколо призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Україна може втратити безвізовий режим і фінансову допомогу від Європейського Союзу.