Украинская правда
Украинская правда

Кулеба пояснив, для чого Україні дипвідносини з Росією

Павло Клімкін, колишній глава МЗС, теж наполягав, що Україні потрібні дипвідносини з Росією для того, щоб допомагати українським політичним в’язням. Він підтвердив свою позицію після відкритого нападу Росії на українські судна біля Керченської протоки в листопаді 2018 року.
Подробнее о событии
Aspi News
Главком
Украинская правда
Обозреватель
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

В Крыму проведут эксперимент по искусственному вызову дождей

Власти Крыма объявили конкурс с максимальной ценой контракта в 25,5 миллиона рублей на проведение экспериментальных авиационных работ с целью искусственного вызова дождей, следует из материалов портала госзакупок.
Реклама

Следствие не установило заказчика преступления против Голунова

Следствие не смогло установить заказчика по уголовному делу в отношении бывших полицейских, которые обвиняются в фальсификации доказательств против журналиста Ивана Голунова.
Реклама
Реклама

У мережі опубліковано нові кадри арешту Джорджа Флойда

У мережі з'явилися ексклюзивні кадри смертельного затримання поліцейськими в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда, загибель якого наприкінці травня призвела до масових протестів проти расизму по всьому світу.
Реклама

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу "Північний потік 2" – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання.

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.
Реклама

Система соцстрахування дотована з держбюджету майже на 40% – депутатка

Народний депутат також нагадала, що законопроєкт №2275 "Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування" не був ухвалений парламентом, однак буде внесено інший, який передбачає модернізацію системи соцстрахування.
Реклама
Реклама
Реклама