Апостроф
Апостроф

Лідер змінився: названо найпопулярніші електрокари в Україні

В Україні в серпні 2020 року змінився лідер на ринку нових електромобілів - на перше місце по продажах вийшов Hyundai Ioniq, обігнавши преміальну Audi e-tron. Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Автоконсалтинг". На третій позиції опинився Porsche Taycan.

Вірменія і Азербайджан заявили про загибель цивільних

Обидві країни запровадили військовий стан, Вірменія також оголосила мобілізацію Жертви серед мирного населення Повідомляють, що недільна ескалація з її артобстрілами призвела до загибелі цивільних по обидва боки фронту.
Вірменія і Азербайджан заявили про загибель цивільних

Минобороны Армении: Армия обороны Карабаха вернула утерянные позиции

«После возвращения ряда боевых позиций, ранее утерянных подразделениями Армии обороны (Нагорного Карабаха), несколько десятков трупов противника, находятся на армянской стороне», — указали в армянском военном ведомстве.

Российские банки могут отказаться от выдачи кредитных карт

В письме на имя главы комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолия Аксакова начальник правового управления АБР Сергей Клименко напомнил, что законопроект, направленный на защиту интересов заемщиков, предусматривает запрет банкам обуславливать выдачу ссуды (например, покупкой клиентом страховки и дополнительных услуг).

В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

«На границе с Крымом активность украинских БПЛА сошла на нет после активизации американских дронов в экономической морской зоне полуострова», — цитирует РИА Новости источник в силовых структурах республики.

Міноборони невизнаної НКР повідомило про 31 загиблого військовослужбовця в зоні конфлікту в Карабаху

Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) опублікувало імена ще 15 загиблих військовослужбовців у результаті боїв з Азербайджаном в зоні карабахського конфлікту, що почалися в неділю.

Ученые обнаружили уникальный способ воспрепятствовать нейродегенерации

Стоит отметить, что результаты данного исследования получились весьма необычными, поскольку ученые, проведя длительные исследования дел многих пожилых пациентов, обнаружили, что в среднем большая часть из тех людей, которая позитивно и с положительными эмоциями относится к окружающим их людям и событиям, обладают значительно меньшим риском возникновения и развития нейродегенеративных особенностей работы мозга в более пожилом возрасте.

В грецькому таборі біженців зафіксовано першу смерть від COVID-19

Грецькі чиновники в неділю оголосили про першу смерть від коронавірусної інфекції в таборі для мігрантів недалеко від Афін, так як групи біженців посилили критику політики стримування поширення COVID-19, що проводиться грецьким урядом і Центральною Європою.

Прилепин предложил для Армении крымский сценарий: «А несогласных посылкой в Турцию»

Террорист Захар Прилепин, известный еще и как "полевой командир" незаконных вооруженных бандформирований на Донбассе, считает, что Армении предстоит задуматься о присоединении к России, сообщает Диалог.UA.

Володимир Зеленський отримав 7 650 грн за наліпки «Велике будівництво»

Джерело: "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро" Деталі: Повідомляється, що 5 сотень наліпок формату А5 коштували по 10 гривень, однак наліпка формату 2000мм х 3000мм обійшлась у 2 650 гривень.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

У Женеві запровадять мінімальну зарплатню на рівні 23 франки на годину

Читайте також: Ще один кантон Швейцарії заборонить носити паранджу Як стверджували профспілки, що стояли за цією ініціативою, в Женеві неможливо жити гідно, заробляючи менше 23 швейцарських франків на годину, або 4086 франків на місяць за повного 41-годинного робочого тижня.