1NEWS1NEWS

Великобританія відновлює випробування «ліків Трампа» проти коронавірусу

Британія відновлює клінічні випробування суперечливого антималярійного препарату, який вживав Дональд Трамп, щоб не заразитися коронавірусом.
Реклама

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода підтримало російську журналістку Світлану Прокоп’єву

Кримінальну справу проти Прокоп'євої відкрили у лютому 2019 року через її висловлювання в ефірі «Эхо Москвы в Пскове» про можливі мотиви Михайла Жлобіцького, який підірвав себе у будинку архангельського управління ФСБ.
Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода підтримало російську журналістку Світлану Прокоп’єву
Реклама
Реклама

Родніна пояснила, чому смерть батька Хабіба «стане для багатьох уроком»

Олімпійська чемпіонка, депутатка Держдуми Ірина Родніна заявила, що смерть батька і тренера знаменитого чемпіона Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Хабіба Нурмагомедова повинна стати уроком для тих, хто ігнорує поради лікарів та епідеміологів.
Реклама

В РПЦ назвали превращение собора Святой Софии в мечеть недопустимым

Если Турция все-таки примет решение превратить Собор Святой Софии в Стамбуле в мечеть, это вызовет глубокую скорбь у православных христиан всего мира, заявил митрополит Иларион в эфире телеканала «Россия 24».
Реклама

В России запущена обучающая программа по выявлению фейков

В пресс-службе уточнили, что в рамках программы слушатели узнают о критериях оценки правдивости информации и способах выявления фейковых новостей, приемах, которые позволят рационально воспринимать получаемую информацию.

Жесточайший нокаут

Наиболее зрелищной вышла развязка боя между россиянами Шигабудином Алиевым и Артушем Саркисяном. В 6-м раунде Алиев "вырубил" соперника.

Підвищення радіаційного фону над Європою пов’язане з ядерним реактором - МАГАТЕ

Підвищення рівня радіації над північчю Європи, ймовірно, пов'язане з ядерним реактором, місцезнаходження якого навряд чи буде визначене, поки таку інформацію не надасть країна, де стався викид.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама