Судебно-юридическая газета
Судебно-юридическая газета

Розбудова системи трансплантації: МОЗ презентувало стратегію

У неділю, 9 серпня, на щоденному брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов презентував масштабну стратегію МОЗ здобуття Україною трансплантаційної незалежності до 2023 року. Детально ознайомитися з документом можна на офіційному сайті міністерства, передає пресслужба МОЗ.
Подробнее о событии
Обозреватель
Новое Время (НВ)
1NEWS
Интерфакс-Украина
112.ua
Судебно-юридическая газета
TCH.ua

Суд у Росії збільшив до 13 років термін ув’язнення історика Юрія Дмитрієва

Верховний суд Карелії 29 вересня збільшив термін ув’язнення в колонії для історика, керівника карельського відділення товариства «Меморіал» Юрія Дмитрієва з трьох з половиною до 13 років, передає кореспондент Радіо Свобода.

Der Standard: США, возможно, движутся к засухе, которая будет длиться десятилетиями

Во всяком случае глобальное потепление сильно увеличило риск возникновения таких экстремальных погодных явлений, заявили в научном журнале Science Advances ученые из Университета Макгилла и Университета штата Айдахо в Бойсе.

Пашинян обвинил Турцию в попытке ввести войска в Азербайджан

Ереван, 29 сентября 2020, 19:38 — REGNUM Действия Турции в войне в Нагорном Карабахе нацелены на введение войск в азербайджанскую Нахичевань, заявил армянский премьер-министр Никол Пашинян 29 сентября в эфире программы «60 минут».

Прем’єр Угорщини вимагає звільнити заступницю глави Єврокомісії через критику країни

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан надіслав до Єврокомісії (ЄК) лист з вимогою звільнити заступницю голови ЄК Віру Юрову за образливі публічні висловлювання на адресу країни.

ЦБ: просроченные долги россиян составили более триллиона рублей

"Объём просроченной свыше 90 дней задолженности физических лиц в России в августе вырос на 5,3% и на 1 сентября превысил один триллион рублей впервые с конца 2016 года", — говорится в материалах Центрального банка России.

Франція заборонить використовувати диких тварин в пересувних цирках

Як в Україні та світі відмовляються від цирків з тваринами "Прийшов час усвідомити, щоб наше захоплення цими дикими істотами більше не означає, що вони повинні жити в неволі", - сказала Помпілі.

«Україна – не банкомат», – Деркач запропонував Заходу повернути 13 млрд дол. та забрати назад «соросят»

Як повідомив Деркач, 13 мільярдів доларів були корупційним шляхом відібрані у населення та виведені з країни у вигляді облігацій зовнішньої державної позики.