112.ua
112.ua

Майлі Сайрус випустила кліп на пісню Midnight Sky, режисером якого стала сама

Американська співачка і актриса Майлі Сайрус, у відеографії якої є кліп, знятий у Києві, представила музичне відео на нову пісню Midnight Sky. Особливим цей кліп робить те, що Майлі зрежисирувала його сама.

Чем опасен дефицит белка в рационе

Люди, которые не контролируют свое питание, часто недополучают важные организму макро и микроэлементы, а также витамины и другие питательные вещества.

На Украине: Для Су-27 придётся закупать российские тормозные парашюты

Отмечено, что если с закупкой тормозных парашютов для МиГ-29 проблем удалось избежать из-за предложений со стороны Польши и Казахстана, а также украинских компаний, то с парашютами для Су-27 всё гораздо сложнее.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Ще один колишній адвокат актора - Єлизавета Шаргородська - також подала скаргу на вирок і просить скасувати його, пом'якшивши покарання Єфремову і змінивши вид виправної установи на колонію-поселення.

В Україні скасували заборону на в’їзд іноземців

Норма постанови Кабінету Міністрів України № 641 про заборону на в'їзд іноземців на територію України до 00:00 28 вересня втратила чинність, і з понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд до України.

Series X заберет 20% от хранилища 1 ТБ для файлов системы

Появилась информация о том, что консоль Xbox Series X резервирует почти 20 процентов своего внутреннего хранилища SSD объемом 1 ТБ для операционной системы, оставляя при этом около 800 ГБ для использования программного обеспечения.

Макрон зустрінеться в Литві з Тихановською

Президент Франції Емманюель Макрон, що розпочинає в понеділок офіційний візит до Литви, зустрінеться у вівторок з екс-кандидатом у президенти Білорусі Світланою Тихановською для обговорення білоруської кризи, повідомила газета "Фігаро" з посиланням на Єлисейський палац.

У США почали випуск електромобілів, які допоможуть школам заробляти

Коли автобус стоїть на парковці і підключений до мережі, його батареї можуть забезпечувати енергією місто в години пік і заробляти додаткові кошти для шкіл, допомагаючи їм розплачуватися за придбання автобусів.