Обозреватель
Обозреватель

МакГрегор про смерть батька Хабіба: втрата відданого прибічника спорту

Зірка Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Конор МакГрегор висловив підтримку росіянину Хабібу Нурмагомедову у зв'язку зі смертю батька. Тренер чемпіона UFC помер у п'ятницю, 3 липня, що не залишило байдужим принципового суперника представника РФ.

Глава МИД Австрии на встрече Помпео объявил о несогласии Вены с санкциями США из-за «Северного потока-2»

Глава Министерства иностранных дел Австрии Александр Шалленберг заявил, что сожалеет из-за решения США ввести экстерриториальные санкции против строительства газопровода "Северный поток 2" в отношении участников строительства.

Прем’єр Болгарії представив проєкт змін до Конституції і заявив про готовність до відставки

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що піде у відставку, якщо парламент схвалить його плани з призначення виборів до Великих народних зборів для зміни Конституції.

Президент підписав закон про детінізацію ринку брухту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №2426 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини і операцій з металобрухтом)", прийнятий Верховною Радою 14 липня 2020 року.

НАСА заметило необычные белые пятна на Церере

Пока что специалисты говорят о том, что где-то под кратером Occator располагается довольно продолжительное и глубокое соляное озеро, которое и посылает излишки влаги на поверхность – а затем, посредством конденсации формируются упомянутые белые пятна, которые очень даже видны со спутника Dawn – тем более, что в последний раз он пролетал на рекордно низкой высоте в 22 мили от поверхности планеты.

До України без самоізоляції: Кабмін розширив перелік осіб

"До переліку потрапили особи, які мають негативний результат тестування на Covid-19 методом ПЛР, проведенного не більш як за 48 годин до перетину кордону, та особи, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації", - повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Зеленський заявляє, що Україна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 і закликав посилити інформкампанію з протидії поширенню хвороби

У зв'язку з черговим антирекордом за кількістю виявлених хворих на коронавірус за добу президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

Скандально відомий Тітушко став віцепрезидентом Української федерації змішаних єдиноборств у Київській області

У серпні 2018 року в поліції заявили, що скандально відомий Тітушко оголошений у розшук за підозрою в скоєнні розбійного нападу на приватний будинок в селі Рожни Київської області та інших злочинах.