EcoTown
EcoTown

McDonald’s встановить зарядки для електромобілів по всій Британії

Проект реалізують у партнерстві з мережею зарядних пунктів для електромобілів InstaVolt, передає popmech. Спеціальні порти будуть встановлені на автостоянках ресторанів Mcdonald's з системою «Авто» - спеціальним вікном, до якого можна під'їхати на машині.

Адвокат рассказал, как болезнь Ефремова может повлиять на приговор

Адвокат Александр Почуев заявил, что состояние здоровья актёра Михаила Ефремова может отразиться на исполнении приговора, поскольку это является аргументом, который учитывается при назначении наказания.
Адвокат рассказал, как болезнь Ефремова может повлиять на приговор

Іпотека під 10%: чи стало доступним житло в Україні

Житель Івано-Франківська Андрій П'яста розповідає, що щойно почув про програму іпотечного кредитування, то одразу поспішив до відділення банку і взявся за підрахунки, скільки коштуватиме зрештою житло.
Іпотека під 10%: чи стало доступним житло в Україні

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Зупиніть беззаконня: Вероніка Цепкало закликала світ визнати Тихановську главою Білорусі

Дружина екскандидата в президенти Валерія Цепкала Вероніка закликала міжнародне співтовариство визнати кандидатку від опозиції єдиним легітимно обраним президентом Білорусі.

У мережі показали новий контролер для Xbox, фото новинки для консолей

На жаль, в керівництві з упаковки є тільки малюнок Series X. Правда, про Lockhart ми вже практично всі знаємо - по суті, це спрощена версія консолі, яка буде дешевше оригінальної Series X. Крім цього zakk_exe показав і фото самого контролера, також порівнявши його з білим контролером від Xbox One.

Фінляндія тестуватиме мандрівників на COVID-19 після рейсу, де заражені були 16% пасажирів

Фінляндія запровадить обов'язкові тести на коронавірус і карантин для мандрівників з деяких країн з високим ризиком зараження, після того як 26 зі 157 пасажирів, які прибули зі Скоп'є, столиці Північної Македонії, показали позитивний результат на COVID-19.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).