ФАН
ФАН

Мигрантам могут усложнить процесс трудоустройства в России

«Речь идет о том, чтобы давать иностранному гражданину такое право только в том случае, если от работодателя получено недвусмысленное подтверждение его трудоустройства», — пояснил Медведев.
С чего всё началось
ТАСС

В России могут усложнить процедуру предоставления мигрантам права на работу

"В настоящее время в отдельных регионах страны существует нехватка мест в центрах временного содержания иностранных граждан и это создает трудности при депортации из России мигрантов, которые совершили правонарушения", - отметил Медведев.
ТАСС3 августа в 07:43

Головний інфекціоніст РФ прогнозує «відсутність другої хвилі COVID-19 в країні»

У четвер глава МОЗ РФ Михайло Мурашко, відповідаючи на питання про ймовірність другої хвилі, заявив, що розвиток епідемічного процесу буде залежати від дотримання кожною окремою людиною профілактичних заходів.

Названы риски для Украины в случае остановки «Северного потока — 2»

В случае остановки проекта «Северный поток — 2» украинская газотранспортная система (ГТС) окажется под угрозой, заявил депутат Верховной рады от партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» Юрий Загородний.

Британські вчені виявили 6 форм COVID-19, а також назвали ознаки і симптоми кожної

Під час численних досліджень, участь в яких взяли участь пацієнти з COVID-19 з Великої Британії і США, медики змогли розділити захворювання на шість основних форм і відокремити кожну з них в залежності від симптомів і ступеня тяжкості.

Жінка, яка змінила світ: померла відома суддя Рут Гінзбург

Журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook згадав про внесок Рут у правову систему США: "Життя Гінзбург показує, чим саме наша держава, Україна, так відрізняється від Сполучених Штатів, і яке велике значення мають закон і порядні люди, що судять дійсно справедливо".

В Госдуму внесен законопроект о повышении НДПИ

Правительство России внесло в Госдуму законопроект, которым предусматривается уточнение и корректировка отдельных параметров исчисления налога на дополнительный доход от добычи углеводородного сырья (НДД) и налога на добычу полезных ископаемых (НДПИ).

В МИД России назвали незаконными односторонние санкции против Минска

Запад в ситуации с Белоруссией попирает основополагающие принципы Устава ООН для продвижения в республике узкокорыстных интересов, заявил директор Департамента международных организаций МИД России Пётр Ильичёв.

Організатори Євробачення-2021 назвали чотири варіанти проведення конкурсу

Ані Лорак перемогла від України на Євробаченні під час нового голосування Нагадаємо, 18 березня Європейський мовний союз прийняв рішення скасувати проведення конкурсу в Роттердамі, запланованого на травень 2020 року, через загрозу поширення коронавірусу.

Росія викрала інформацію щодо гіперзвукових ракет при адміністрації президента Обами - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія створила свою гіперзвукову зброю, викравши інформацію про неї у попередньої американської адміністрації на чолі з Бараком Обамою.

Лінкявічюс назвав неадекватними заяви Лукашенка про закриття західного кордону

Заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка про закриття кордонів із Заходом і зміцнення їхнього контролю - це неадекватна реакція Про це очільник Міністерства закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс 18 вересня заявив DELFI.