112.ua
112.ua

Міноборони розповіло, яку кількість зброї мають бойовики на Донбасі

Україна, згідно з міжнародними договорами, отримує технічну допомогу від держав-партнерів. Разом з тим, Міноборони нагадує про політичні заяви, які звучать в Росії, щодо можливості поставок зброї на Донбас у разі отримання Україною військової допомоги від США.
Подробнее о событии
Aspi News
112.ua
Znaj.ua
Показать все источники

Зеленський має намір створити комісію для перевірки виконання робіт з подолання наслідків повеней на заході країни

Президент України Володимир Зеленський ініціює створення держкомісії, яка перевірить виконання робіт з подолання наслідків повеней в Івано-Франківській області та витрачання коштів, виділених на ці цілі.

Жириновский предложил кремировать тело Ленина

Лидер фракции ЛДПР в Госдуме Владимир Жириновский в эфире «Вести ФМ» в пятницу предложил кремировать тело Владимира Ленина в случае, если коммунисты не хотят продавать его американскому художнику Дэвиду Датуне.

Мінреінтеграції запропонує ВР пакет законопроектів про «перехідний період» на Донбасі

"Мінреінтеграції у співпраці з колегами по уряду запропонує на розгляд парламенту пакет законопроектів щодо перехідного періоду, там будуть відповіді і про колаборантів, і про порядок амністій, і багато інших положень, і ми будемо просити вас їх підтримати", - повідомив віце-прем’єр-міністр.

Парламент ФРГ отказался голосовать по остановке «Северного потока-2»

Бундестаг ФРГ большинством голосов отказался голосовать по предложению об остановке проекта "Северный поток 2". Предложение парламентской фракции "Зеленые" по блокировке проекта передано в профильный комитет парламента – по экономике и энергетике.

Microsoft сравнила время загрузки на Xbox Series S с Xbox One S

Компания Microsoft выпустила видео, в котором сравнивается время, необходимое для загрузки из главного меню игры The Outer Worlds от Obsidian Entertainment на Xbox Series S и Xbox One S. В то время как для загрузки RPG на Xbox One S требуется 53 секунды, на Xbox Series S это занимает всего 10 секунд.

Європарламент ухвалив резолюцію щодо санкцій проти влади Білорусі

У четвер, 17 вересня, Європарламент більшістю голосів проголосував за резолюцію, що закликає структури Європейського союзу ввести жорсткі санкції проти представників влади Республіки Білорусь.