LB.ua
LB.ua

До Мінська прибув міністр оборони Росії Шойгу

15 вересня у Білорусь прибули російські десантники. Підрозділи 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії Повітряно-десантних військ Збройних Сил РФ братимуть участь у спільних білорусько-російських навчаннях "Слов'янське братство-2020". Активна фаза навчань пройде з 21 по 23 вересня.
Подробнее о событии
LB.ua
Новое Время (НВ)

До Мінська прибув міністр оборони РФ Шойгу

Новое Время (НВ)16 сентября в 04:51
Украинская правда
ZIK

Минобороны Армении: Армия обороны Карабаха вернула утерянные позиции

«После возвращения ряда боевых позиций, ранее утерянных подразделениями Армии обороны (Нагорного Карабаха), несколько десятков трупов противника, находятся на армянской стороне», — указали в армянском военном ведомстве.

Российские банки могут отказаться от выдачи кредитных карт

В письме на имя главы комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолия Аксакова начальник правового управления АБР Сергей Клименко напомнил, что законопроект, направленный на защиту интересов заемщиков, предусматривает запрет банкам обуславливать выдачу ссуды (например, покупкой клиентом страховки и дополнительных услуг).

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Україна накопичила у ПСГ вже 27,75 млрд куб. м газу

Додамо, на території України без урахування Криму — 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Як повідомляв УНН, з листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла до 8550 грн за тис. куб. м, з наступної весни її почали зменшувати.

Любовний гороскоп на тиждень: астрологи дали поради для всіх знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що останні дні вересня і початок жовтня принесуть знакам Зодіаку кардинальні зміни в особистому житті: Тільці будуть насолоджуватися гармонією у стосунках з коханими, а Водоліям краще буде стримувати свої емоції, щоб потім не шкодувати про розрив.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.