GSMinfo
GSMinfo

Монобанк випустив абсолютно новий додаток для клієнтів

Ще в квітні Monobank пообіцяв запустити бета-тестування програми для ФОП – фізичних осіб-підприємців – ближче до червня, і свою обіцянку він, як ми бачимо, дотримав. Новий додаток для клієнтів є на Android і iOs.
Подробнее о событии
GSMinfo
Показать все источники
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

ЛДПР планирует провести в Москве митинг в поддержку Фургала

Члены партии ЛДПР намерены провести в Москве митинг в поддержку экс-губернатора Хабаровского края Сергея Фургала, заявил в среду лидер партии Владимир Жириновский в ходе общения с участниками форума "Территория смыслов".
Реклама

Законопроект про локалізацію не застосовуватимуть до країн СОТ і ЄС у разі його ухвалення в поточній редакції, допускають в Офісі віце-прем’єра з євроінтеграції

Водночас голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас скерував на адресу прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і спікера ВР Дмитра Разумкова лист, в якому висловив занепокоєння ініціативами уряду і парламенту про преференції українському машинобудуванню під час держзакупівель, які суперечать взятим Україною зобов'язанням у рамках СОТ.
Реклама

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення

Як повідомила прес служба ДК "Нафтогаз України" на сайті компанії, в серпні місяці для кінцевих побутових споживачів газу буде збільшена на 9%. Так ціна на природний газ для побутових клієнтів в серпні 2020 року становитиме 3,24 грн / куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).
Реклама
Реклама
Реклама