Апостроф
Апостроф

Між Азербайджаном і Вірменією сталося бойове зіткнення

У неділю, 12 липня, сталося бойове зіткнення на азербайджано-вірменському кордоні.
С чего всё началось
"Азербайджанская сторона возобновила артиллерийский обстрел нашей той же позиции из 82-миллиметрового миномета и танка", - написала в Facebook
пресс-секретарь минобороны Армении Шушан Степанян.
Подробнее о событии
Новое Время (НВ)
Европейская правда
Апостроф
Показать все источники

Кабмин Украины признал недействительным еще два соглашения в рамках СНГ

Целью соглашения о сотрудничестве в подготовке и повышении квалификации военных кадров для пограничных войск государств – членов СНГ, из которого вышла Украина, была подготовка, переподготовка, повышение квалификации офицерских кадров и младших специалистов для пограничных войск.

Цепкало з України заявив, що створює Фронт порятунку Білорусі

Цепкало розповів, що спілкувався з білоруськими діаспорами в трьох країнах - РФ, Україні та Польщі - і багато хто висловлював зацікавленість у створенні фронту чи комітету національного порятунку Білорусі, а також готовність допомагати йому для демократизації Білорусі.

Единый номер 112 заработает по всей России с 2021 года

«Планируем, что в следующем году Система-112 будет доступна по всей стране, чтобы люди могли не только сообщить о пожаре, наводнении и автокатастрофе, но и вовремя обратиться за помощью по единому номеру в случае других происшествий и экстренных ситуаций», — передают слова Мишустина «Известия».

Бережіть голову. Вчені виявили новий серйозний ефект коронавірусу

Згідно з новою статтею доцента психології Мічиганського університету Наталі С. Тронсон, у нового коронавірусу SARS-CoV-2 може бути набагато більше негативних наслідків для організму, ніж вчені припускали раніше.

Україна направила Росії ноту протесту через незаконні навчання в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству у зв’язку з проведенням Чорноморським флотом РФ незаконних військових навчань на територіях тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.

НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка

Нагадаємо, 17 липня журналіст Юрій Бутусов заявив, що Національне антикорупційне бюро України пред'явило підозру голові Окружного адміністративного суду Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгену Аблову, п'яти іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зіновію Холоднюку.

Вибори у США: Байден оголосив кандидатуру віцепрезидента

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден оголосив кандидатуру віцепрезидентки, яка боротиметься за перемогу разом із ним проти глави держави, республіканця Дональда Трампа та його висуванця на пост віцепрезидента, чинного на цій посаді Майка Пенса.

Повернення в Instagram. Софі Тернер і Джо Джонас опублікували своє перше фото після народження доньки

Фото: Instagram Нагадаємо, пара підтвердила інформацію про народження первістка в офіційній заяві для видання Billboard: "Софі Тернер і Джо Джонас щасливі повідомити про народження своєї першої дитини".