Подробности.ua
Подробности.ua

На Кінбурнській косі розпочали унікальний екологічний проєкт

На Кінбурнській косі розпочали безпрецедентний для України екологічний проєкт. Головна його ідея - сприяння розмноженню організмів, які здатні фільтрувати воду. У світі методами екологічної інженерії послуговуються вже давно.
Подробнее о событии
Подробности.ua
Показать все источники

Российские банки могут отказаться от выдачи кредитных карт

В письме на имя главы комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолия Аксакова начальник правового управления АБР Сергей Клименко напомнил, что законопроект, направленный на защиту интересов заемщиков, предусматривает запрет банкам обуславливать выдачу ссуды (например, покупкой клиентом страховки и дополнительных услуг).

США вывели из Европы стратегические бомбардировщики B-52H

Ранее 22 августа на авиационную базу Фэрфорд в Великобритании с континентальной части Соединенных Штатов были переброшены 6 стратегических бомбардировщиков B-52H, которые способны нести ядерное вооружение.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Відома американська модель підтримала Вірменію в карабаському конфлікті

Зірка реаліті-шоу, американська модель Кім Кардашьян закликала своїх підписників використовувати створену Вірменським національним комітетом Америки (АНКА) платформу для звернення до конгресменів.

Правозахисники: близько 350 осіб затримали під час акцій у Білорусі

За останніми даними, силовики затримали 340 осіб під час чергових акцій у Білорусі проти результатів президентських виборів, відповідно до яких Олександр Лукашенко проголосив себе президентом.

Міненерго представить ініціативи щодо енергоефективності та міжнародного партнерства

Міненерго пропонує продовжити програму «теплих» кредитів (яка мала завершитися цього року) та передбачити для цього у Державному бюджеті на 2021 рік 150 млн грн, пише пресслужба міністерства.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.