На Ставрополье перед зрителями краевого театра кукол предстанут сестрица Алёнушка и братец Иванушка

Работу над декорациями и персонажами будущего спектакля «Сестрица Аленушка и братец Иванушка» завершили умельцы художественно-постановочных мастерских Ставропольского краевого театра кукол.

Мінекономіки погіршило прогноз падіння ВВП України цього року

Падіння ВВП України за підсумками 2020 року становитиме 6% замість очікуваних у квітні 4,2%. Про це йдеться в консенсус-прогнозі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, передає УНН.

У Росії фармкомпанії виступили проти реєстрації вакцини від COVID-19

У Росії фармкомпанії закликали МОЗ відкласти реєстрацію вакцини від COVID-19 Через це автори звернення закликали МОЗ РФ "не форсувати розроблення" препарату, оскільки в світі нараховується 26 вакцин-кандидатів, до того ж шість із них тестують за участю тисяч і десятків тисяч осіб.

Єфремов був за кермом у момент смертельної ДТП: з’явився відеодоказ

Відзначимо, згідно з матеріалами справи, які оприлюднили під час першого засідання, актор Михайло Єфремов у момент ДТП зі смертельними наслідками був п'яний, а також під впливом марихуани та кокаїну.

В Госдуме назвали выборы в Белоруссии сфальсифицированными

Первый зампред комитета Госдумы по делам СНГ и связям с соотечественниками Константин Затулин заявил, что выборы в Белоруссии проходили с нарушениями и их результаты вызывают сомнения.

Нові українські ПЛР-тести для діагностики COVID-19 від компанії «Біокор Текнолоджі» запущено в виробництво

На початку липня розробка пройшла державну реєстрацію та вже використовується у лабораторіях "Біокор Текнолоджі" базується в Києві, розробляє тест-системи й набори для молекулярної діагностики методом ПЛР у реальному часі з 2018 року.