Апостроф
Апостроф

На американському військовому кораблі пролунав вибух

У неділю, 12 липня, в США стався вибух на військовому кораблі, через що постраждали більше 10 людей.

ЦВК Білорусі відхилив скарги на невизнання результатів виборів, їх подали всі кандидати, крім Лукашенка

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Нагадаємо, що всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів.

Богуслаєв знищує «Мотор Січ», Уруський повинен за це відповісти, – заступник голови комітету Ради з фінансів

В'ячеслав Богуслаєв, колишній народний депутат від Партії регіонів та беззмінний "червоний директор", який багато років розпоряджався майном Публічного акціонерного товариства (ПАТ) "Мотор Січі", намагається знищити підприємство.

Зеленський ініціює у ВР відмову України від участі у створенні та діяльності Антитерористичного центру СНД

Президент України Володимир Зеленський пропонує народним депутатам відмовитися від рішень України про створення і діяльність Антитерористичного центру держав-учасниць СНД.

Там не місце активістам з націоналістичних організацій: Качура вимагає припинити повноваження громадської ради при Мін’юсті

Народний депутат зауважив, що він офіційно звернувся до міністра юстиції України з вимогою розпустити Громадську раду при міністерстві, адже вбачає у її роботі порушення Конституції України, зокрема, щодо вимоги заборонити в Україні політичні партії "Опозиційна платформа – За життя" та партію Шарія.

Глава Єврокомісії закликала ЄС ввести нові санкції проти Білорусі

Глава Еврокомиссии призвала ввеси санкции против Беларуси Twitter / Ursula von der Leyen Як повідомляв OBOZREVATEL, 10 серпня в уряді Німеччини заявили, що під час голосування в Білорусі не дотримувалися навіть мінімальні стандарти проведення демократичних виборів.

Російська пропагандистка вважає, що «ввічливим людям» пора навести лад у Білорусі

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян натякнула, що Росії потрібно ввести своїх військових у Білорусь, у якій уже кілька днів протестують громадяни, незгодні з результатами президентських виборів.