Украинская правда
Украинская правда

Спіймали ще одного шахрая, який «брав до Масонів» та продавав посади у Кабміні

На Волині правоохоронці затримали чоловіка, який "пропонував" працевлаштування в Кабінеті міністрів за 200 тисяч доларів та обіцяв зарахувати людей до закритої "групи Масонів".
Подробнее о событии
Украинские Новости
УНН
Украинская правда
Волынские Новости

Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Организатору и 11 участникам террористического сообщества предъявлено обвинение по делу об убийстве главы Центра противодействия экстремизму (ЦПЭ) по Ингушетии Ибрагима Эльджаркиева.
Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Колишній адвокат Трампа пообіцяв розповісти про його змову з Росією на виборах 2016 року

Що розповіла про Трампа його племінниця, чия книга стала бестселером ще до виходу Коен зазначає, що не мали рації ні ті, хто вважав, що Трамп був обманщиком під контролем Росії, ні ті, хто вважав, що весь скандал з Росією був полюванням на відьом.

Вчені пояснили, чому у дітей в бідних сім’ях погана пам’ять

Як виявилося, діти з сімей з нижчим доходом в середньому показували гірші результати в тестах на пам’ять і мовні здібності на відміну від своїх однолітків, які жили в сім'ях з більш високим доходом.

В России рассказали о мощном «геофизическом» оружии США

Американская программа High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) предполагала создание геофизического оружия, предназначенного для изменения климата в отдельных регионах планеты, уверяет в «Военно-промышленном курьере» заместитель президента Российской академии ракетных и артиллерийских наук (РАРАН) по информационной политике, доктор военных наук Константин Сивков.

Влада Афганістану звільнила 80 засуджених талібів із 400

"Уряд Ісламської Республіки Афганістан учора звільнив 80 засуджених талібів із 400, яких лойя-джирга (всеафганська рада старійшин - ІФ) постановила звільнити, щоб прискорити зусилля щодо прямих переговорів і загальнонаціонального припинення вогню", - йдеться в повідомленні, опублікованому в Твіттері офісу ради.

Intel готовится к релизу второго поколения накопителей Optane с памятью 3D XPoint

Стоит отметить, что Intel ещё не определилась, где развернуть собственное массовое производство памяти 3D XPoint, поэтому микросхемы 3D XPoint второго поколения, используемые в накопителях Alder Stream, компания первое время будет закупать у своего бывшего партнёра — корпорации Micron Technology.

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

Компенсація за невихід «Волині» в УПЛ: Кожанов – найкращий бомбардир Першої ліги

Єдиною хоча й невтішною компенсацією за невихід «Волині» до Прем’єр-ліги стало те, що півзахисник лучан Денис Кожанов випередив усіх в бомбардирських перегонах, забивши найбільше голів у розіграші Першої ліги.