Обозреватель
Обозреватель

Донбас не зможе накласти вето на загальнонаціональні рішення, – Кулеба

Окремі райони Донецької і Луганської областей післе реінтеграції матимуть статус у межах широкої форми децентралізації. Як повідомив в інтерв’ю "Главкому" міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, у Донбасу буде відсутнє будь-яке право вето на загальнонаціональні рішення.
Подробнее о событии
Час Пик
Новое Время (НВ)
Телеканал новин 24
Espreso TV
Газета.ua
Обозреватель

Євросоюз не визнав результати виборів у Білорусі і готовий сприяти діалу влади з опозицією

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Як повідомлялося 14 серпня міністри закордонних справ Євросоюзу погодилися підготувати санкції проти осіб, які відповідальні за насильство на акціях протесту в Білорусі і фальсифікацію виборів.

У США створять групу з військових для вивчення НЛО

У Сполучених Штатах Америки військове відомство формує групу для розслідування і вивчення феномена невизначених літальних об'єктів (НЛО), з якими протягом останніх років стикалися льотчики повітряних сил.
У США створять групу з військових для вивчення НЛО

СБ ООН отклонил резолюцию США по продлению оружейного эмбарго Ирана

Помпео отметил, что совет отклонил «разумную резолюцию по продлению 13-летнего оружейного эмбарго в отношении Ирана», а также открыл путь к тому, чтобы «крупнейшая в мире страна – спонсор терроризма продавала и покупала оружие».

Представлено новий електромобіль Geely, що має запас ходу 500 км

Базова версія «Геометрії А» має такі характеристики та основні можливості: довжину – 4,7 м; потужність е-двигуна – 163 к.с.; час розгону з місця до «100 км» – 8,8 с; граничну швидкість – 150 км/год; версії акумуляторів – 51,9 і 61,9 кВт/год (запас їх ходу від однієї зарядки по циклу NEDC в 400 і 500 км відповідно).

У Білорусі створять сайт, схожий на «Миротворець»

"Фронт національного порятунку Республіки Білорусь" створить сайт "Дошка національної ганьби", де будуть публікуватися особисті дані членів виборчих комісій, які брали участь у фальсифікації результатів виборів президента та співробітників білоруського ОМОНу, які застосовували насильство до протестуючих.

Нардеп Качура вимагає розпустити громадську раду при Мін’юсті за антиконституційне рішення щодо заборони Партії Шарія

Депутат Верховної Ради України Олександр Качура (фракція "Слуга народу") звернувся до міністра юстиції Дениса Малюськи з вимогою розпустити Громадську раду при Міністерстві юстиції через антиконституційну та політично заангажовану ініціативу Громадської ради щодо заборони діяльності політичних партій "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ) та Партія Шарія.

Прем’єр Болгарії представив проєкт змін до Конституції і заявив про готовність до відставки

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що піде у відставку, якщо парламент схвалить його плани з призначення виборів до Великих народних зборів для зміни Конституції.