Апостроф
Апостроф

Названо імена вбивць особистого ворога Кадирова Маміхана Умарова

Як писав "Апостроф", в суботу, 4 липня, в Австрії вбили росіянина Маміхана Умарова, який неодноразово критикував голову Чечні Рамзана Кадирова. Маміхан Умаров вів в YouTube свій канал і неодноразово критикував голову Чечні Рамзана Кадирова і президента Росії Володимира Путіна.
Подробнее о событии
Новое Время (НВ)
Радiо Свобода
Апостроф
Обозреватель

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.
СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

Российские банки сообщают о росте интереса налоговой к счетам клиентов

Налоговые органы стали направлять больше запросов банкам о предоставлении данных о счетах клиентов, сообщает РИА "Новости" со ссылкой на обращение Ассоциации банков России (АБР) к руководителю Федеральной налоговой службы (ФНС).

Луческу закрив футболістів «Динамо» на тренувальній базі

Новий головний тренер "Динамо" Мірча Луческу через інтенсивну підготовку до нового сезону примусив футболістів ночувати на тренувальній базі у Конча-Заспі Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.

Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

Раніше повідомлялося, що в Білорусі напередодні президентських виборів запланований ряд безкоштовних концертів за участю представників української, білоруської та російської естради.

Суд відмовив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу «112 Україна»

Шевченківський суд столиці не дозволив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу "112 Україна", - про це йдеться у офіційному повідомленні мовника.

НСЗУ оплатила лікування понад 16,3 тис. пацієнтів з інсультом і майже 5 тис. - з інфарктом

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) в квітні-червні виплатила 400 млн грн законтрактованим медзакладам за лікування 16,377 тис. пацієнтів з інсультом і 4,943 тис. - з інфарктом.