Espreso TV
Espreso TV

Екс-керівник митниці Макс Нефьодов очолить список «Голосу» до Київради

"Настав час вийти за межі зони комфорту - я йду під №1 на вибори в Київраду з командою Голос", - написав Нефьодов. За словами Нефьодова, хоч він і повернувся в бізнес, але вважає потрібним присвячувати частину життя громадській діяльності.
Подробнее о событии
TCH.ua
112.ua
Телеканал новин 24
Главком
Espreso TV
Украинская правда

Нефьодов іде в Київраду від «Голосу»

Украинская правда16 сентября в 02:15
LB.ua

Евросоюз призвал Баку и Ереван возобновить переговоры по Карабаху

Баку и Ереван должны вернутся к переговорам по урегулированию Карабахского конфликта без предварительных условий, заявил спецпредставитель Евросоюза по Южному Кавказу Тойво Клаар 25 сентября на своей странице в Twitter.

США предупредили Ирак о закрытии посольства в Багдаде

Администрация Трампа сообщила, что уже «делает предварительные шаги», которые могут позволить «закрыть посольство в течение нескольких месяцев при сохранении консульства в Эрбиле», уточнил источник газеты среди иракских чиновников.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.

В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

«Немецкий бундестаг призывает федеральное правительство сохранить нейтралитет Украины, то есть, по возможности, высказываться против принятия страны в Европейский союз и НАТО», — приводит телеканал слова из обращения.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Землі пророкують малий льодовиковий період на найближчі 30 років

Професор Нортумбрійського університету в Ньюкаслі (Великобританія) Валентина Жаркова вважає, що Земля до 2050 року може перебувати в малому льодовиковому періоді, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.