Немецкого политика раскритиковали за высказывания в поддержку России

Министра по европейским делам земли Бранденбург Катрин Ланге раскритиковали за заявления о том, что антироссийские санкции не имеют смысла и наносят вред как России, так и Германии, пишет Tageszeitung.

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.

Пушков оценил версию о провокации СБУ при задержании россиян в Минске

Президент Белоруссии Александр Лукашенко, прежде чем поддаваться на провокации СБУ Украины, должен был проверить информацию о задержанных россиянах, считает член Совета Федерации Алексей Пушков.

Полтавська газонафтова компанія виробила на 17% більше скрапленого газу за рахунок модернізації установки

У липні 2020 року компанія виробила 1420 т скрапленого газу, що на 171 тону більше, ніж у попередньому місяці СП "Полтавська газонафтова компанія" (СП ПГНК) виробила у липні на 17% більше скрапленого газу (LPG), ніж у попередньому місяці шляхом модернізації установки з виробництва LPG.

В Україні вперше провели трансплантацію підшлункової залози

Тоді як Кабінет Міністрів затвердив тарифи для надання третинної медичної допомоги методом трансплантації, в ніч на 7 серпня провели першу в Україні операцію з трансплантації підшлункової залози від посмертного донора у Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова.