Ракурс
Ракурс

Google Play Music остаточно закривається — що робити підписникам

Компанія Гугл (Google) повідомила своїм користувачам, що із жовтня по грудень цього року потоковий сервіс Google Play Music повністю припинить свою роботу. У якості альтернативи Гугл пропонує новий сервіс — YouTube Music. Саме до YouTube Music рекомендується перенести свою фонотеку.
Подробнее о событии
Ракурс
Гал-Інфо
Показать все источники

Алиев рассказал, как Турция помогает воюющему в Нагорном Карабахе Азербайджану

Президент Азербайджана Ильхам Алиев в эфире российского ТВ заявил, что Турция не является стороной конфликта в Нагорном Карабахе, "ни коим образом в нем не участвует и никакой необходимости в этом нет".
Алиев рассказал, как Турция помогает воюющему в Нагорном Карабахе Азербайджану

Netflix показав кадри нового сезону серіалу «Корона» з Еммою Коррін в ролі принцеси Діани

Раніше сервіс Netflix опублікував дебютний тизер четвертого сезону серіалу "Корона", а зараз показав перші кадри з Джилліан Андерсон в ролі Маргарет Тетчер і Емми Коррін в ролі принцеси Діани.

Армения обвинила Азербайджан в использовании тяжелых огнеметных систем

«На кадрах видно, как азербайджанские тяжелые огнеметные системы ТОС-1А размещаются в населенных пунктах Азербайджана и оттуда ведется огонь, превращая в живой щит собственных граждан», — отметила Степанян.

Суд у Росії збільшив до 13 років термін ув’язнення історика Юрія Дмитрієва

Верховний суд Карелії 29 вересня збільшив термін ув’язнення в колонії для історика, керівника карельського відділення товариства «Меморіал» Юрія Дмитрієва з трьох з половиною до 13 років, передає кореспондент Радіо Свобода.

«Україна – не банкомат», – Деркач запропонував Заходу повернути 13 млрд дол. та забрати назад «соросят»

Як повідомив Деркач, 13 мільярдів доларів були корупційним шляхом відібрані у населення та виведені з країни у вигляді облігацій зовнішньої державної позики.

Дві форми ЗНО з української мови – МОН надасть вибір випускникам

У наступному році сертифікаційна робота з української мови і літератури складатиметься із завдань з двох предметів: 24 тестів з української літератури; 39 завдань з української мови закритої форми з вибором відповіді та на встановлення відповідності; чотирьох завдань з української мови відкритої форми з наданням письмової відповіді, зокрема трьох – з короткою, одного – з розгорнутою.