REGNUM
REGNUM

Представлен интерьер бюджетного кроссовера Nissan Magnite

Токио, 5 августа 2020, 09:16 — REGNUM Японская компания Nissan показала салон нового бюджетного субкомпактного кроссовера Magnite. Снимки интерьера размещены на сайте автопроизводителя.
Подробнее о событии
Новые автомобили

Nissan раскрыл салон кроссовера Nissan Magnite

Новые автомобили5 августа в 11:51
Pnzdrive
Автоновости дня
Российская газета

Nissan показал салон нового кроссовера Magnite

Российская газета5 августа в 03:02
REGNUM
Авто Mail.Ru
Daily-Motor.Ru

Гранада возмущена выходкой генерального спонсора

После первых двух игровых дней испанская "Гранада" стала неожиданным открытием нового сезона в Ла Лиге, одержав две победы, однако после поражения от "Атлетико" (1:6) в прошедшие выходные, в клубе разразился скандал.

В Україні запустили виробництво власного штучного м’яса

Засновник стартапу два роки разом зі спеціалістами розробляв технологію виготовлення продукту Українська компанія Eat Me At повідомила, що випустила на ринок рослинне м'ясо у вигляді фаршу, яке за смаковими властивостями нічим не відрізняється від мʼясної продукції.

У МВС розповіли, що робити власникам викрадених авто

Дзюбинський порадив водіям страхувати автомобілі на повну вартість, оскільки це найліпший спосіб захиститися від крадіжки, тому що власник застрахованого авто не має сенсу платити викуп викрадачам, а відтак викрадачам не цікаві такі автомобілі.

Суд відкрив провадження у справі про обов’язкове виконання гімну України в школах Києва

Зокрема, позивач просить скасувати п. 1.2 зазначеного рішення, яким рекомендовано виконання Державного гімну України у закладах загальної середньої освіти всіх типів і форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів.