«Норникель» потратил 6 млрд рублей на ликвидацию аварии на ТЭЦ-3

Компания «Норильский никель» потратила 6 миллиардов рублей на работы по ликвидации последствий аварии на ТЭЦ-3 в Норильске. Об этом сообщает РБК со ссылкой на презентацию, опубликованную на официальном сайте «Норникеля».
С чего всё началось
Горно-металлургическая компания Норильский никель оценила затраты на ликвидацию последствий аварии на ТЭЦ-3 в размере 10 млрд руб. ($150 млн), о чем сообщается в презентации
компании.

Зеленський розповів, як хоче «остаточно закрити кейс війни»

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що на наступній зустрічі лідерів Нормандської четвірки в Берліні будуть зафіксовані успіхи перемир'я в Донбасі, що дозволить рухатися далі для остаточного припинення війни.

Lifecell запустив доступні безлімітні тарифи

Всі тарифні плани включають в себе наступні умови: У тарифах з безлімітним інтернетом відсутні денні обмеження по швидкості; Абоненти lifecell отримають хвилини на всі мобільні номери по Україні – від 250 до 5000 хв.

Донька Успенської показала обличчя після аварії. Фото

Донька Успенської показала обличчя після аварії (Instagram Тетяни Плаксіної) Донька Успенської показала обличчя після аварії (Instagram Тетяни Плаксіної) Нагадаємо, Тетяна потрапила в аварію два роки тому.

МЗС Греції: ми готові до військових заходів, якщо Туреччина направить дослідне судно у нашу економічну зону

Греція буде захищати свої суверенні права всіма доступними засобами, включаючи військові, якщо Туреччина направить дослідницьке судно Oruc Reis в грецьку виняткову економічну зону (ВЕЗ).

Зеленський відповів на петицію про Києво-Печерську лавру для УПЦ МП

Деталі: Автор петиції і підписанти закликали Зеленського залишити Києво-Печерську лавру у користуванні Української православної церкви Московського патріархату та відхилити петицію про її передачу Православній церкві України.

Amazon выпускает новое полезное устройство Smart Clock для Echo Flex

Стоит отметить тот факт, что новый гаджет Smart Clock так или иначе предназначается для тех пользователей, которые действительно вынуждены постоянно устанавливать различные таймеры и в целом стремятся к максимальной организации рабочего пространства на кухне.

«Київхліб» закрили на карантин через спалах коронавірусу

Тоді як в Україні знову поставлено антирекорд захворюваності, влада Києва закрила на карантин цех-пекарню найбільшого виробника хліба і хлібобулочних виробів компанії "Київхліб" (Київ) через 37 випадків коронавірусу.

Хмельничани пошиють рюкзаки і нагодують супом всю Україну

Переможцями Битви стали-Віта Бабка з проектом виробництва і реалізації рюкзаків нового покоління, Марія Квасниця зі своєю ідеєю виробництва і продажу швидкого і здорового харчування супів в булочках, Андрій Дикий запропонував створити сервіс допомоги з підбору і продажу автомобілів.

Малюк з фільму «Стюарт Літтл» виріс, і тепер його не впізнати: як через 20 років виглядає Джонатан Ліпнікі

Актор Джонатан Ліпнікі, який зіграв наприкінці 90-х роль Джорджа Літтла в сімейному фільмі "Стюарт Літтл" про людиноподобне мишеня, запам'ятався глядачам маленьким милахою в окулярах, але час не стоїть на місці.