ZIK
ZIK

Нові одкровення Деркача про Байдена і Порошенка. Як це було

Порошенко і Байден відверто обговорювали введення американських "смотрящих" в українські державні відомства. А також із цих записів випливає, що саме Україна чотири роки тому засилала в Крим диверсантів, хоча потім це заперечувала.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

«Немецкий бундестаг призывает федеральное правительство сохранить нейтралитет Украины, то есть, по возможности, высказываться против принятия страны в Европейский союз и НАТО», — приводит телеканал слова из обращения.

Азербайджан пригрозив знищити гарнізон Збройних сил Вірменії у Нагірному Карабаху

Військове командування Азербайджану запропонувало командуванню Збройних сил Вірменії на Агдерінскому напрямку скласти зброю, здатися і не чинити опору, щоб уникнути знищення розташованого у місті Агдере гарнізону Збройних сил Вірменії.

Китай почав вакцинацію проти коронавірусу до завершення випробувань

Чжен Чжунвей, співробітник Національної комісії охорони здоров’я Китаю, заявив у п’ятницю, що кабінет міністрів Китаю та Державна рада схвалили план випробувань для екстреного використання вакцини Covid-19 в кінці червня.

В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

«На границе с Крымом активность украинских БПЛА сошла на нет после активизации американских дронов в экономической морской зоне полуострова», — цитирует РИА Новости источник в силовых структурах республики.

Пашинян у розмові з Макроном заявив про необхідність стримування Туреччини від втручання в карабаський конфлікт

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у телефонній розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном заявив про необхідність стримування Туреччини від втручання в конфлікт у Карабаху.

Озвучены цены на смартфоны серии iPhone 12

Новые смартфоны компании Apple будут официально представлены в октябре, а сейчас очередной источник решил поделиться информацией о стоимости ожидаемых девайсов.

В Pinterest добавили функцию «сториз»

Социальная сеть Pinterest решила не обделять вниманием популярный медиаформат «сториз» и ввела в свое приложение собственный, который получил название Story Pins.

Невролог назвал необычные симптомы инсульта

Помимо вышеназванных признаков острого нарушения кровоснабжения головного мозга стоит учитывать: высокое артериальное давление; гипертонический криз; онемение либо покалывания в области щеки, языка, кисти; слабость в кисти; выпадение полей зрения; двоение в глазах; головную боль с рвотой, вращательное головокружение, снижение активности, заторможенность, потерю сознания.

Больницы в Армении прекратили плановый прием из-за военного положения

"Руководствуясь положением закона о правовом режиме военного положения, министр здравоохранения Армении Арсен Торосян подписал приказ, согласно которому прекращается прием в медицинские учреждения пациентов, обратившихся за стационарной помощью в плановом порядке", - говорится в сообщении на сайте ведомства.

Дивитися ТБ онлайн без прив’язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Одним із сервісів інтернет-телебачення є Ланет.TV, який зібрав під своїм «крилом» величезну кількість українських і кращих зарубіжних каналів: новинних та інформаційних, розважальних, пізнавальних, музичних, спортивних, з кіно і серіалами.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.