Интерфакс-Украина
Интерфакс-Украина

В Україні почали діяти нові правила адаптивного карантину

В Україні набрали чинності нові правила адаптивного карантину, які передбачають поділ на зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах.
Подробнее о событии
Голос Карпат.ІНФО
Народная правда

Як зміниться карантин в Україні з 1 серпня

Народная правда1 августа в 01:51
Интерфакс-Украина
Finance.ua
Апостроф
112.ua
Главком
BBC Ukrainian
Deutsche Welle - Ukrainian
Радiо Свобода
Реклама
Реклама

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу "Північний потік 2" – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання.
Реклама
Реклама
Реклама

Следствие не установило заказчика преступления против Голунова

Следствие не смогло установить заказчика по уголовному делу в отношении бывших полицейских, которые обвиняются в фальсификации доказательств против журналиста Ивана Голунова.
Реклама

В Крыму проведут эксперимент по искусственному вызову дождей

Власти Крыма объявили конкурс с максимальной ценой контракта в 25,5 миллиона рублей на проведение экспериментальных авиационных работ с целью искусственного вызова дождей, следует из материалов портала госзакупок.
Реклама

У мережі опубліковано нові кадри арешту Джорджа Флойда

У мережі з'явилися ексклюзивні кадри смертельного затримання поліцейськими в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда, загибель якого наприкінці травня призвела до масових протестів проти расизму по всьому світу.
Реклама
Реклама

Українці збільшили продаж валюти банкам

Згідно інформацією НБУ, оприлюдненою в "Інфляційному звіті" за квітень, у березні 2020 року українці купили безготівкової валюти майже на 300 млн доларів, оскільки з початком гострої фази кризи після 8 березня банки практично припинили продаж готівкової валюти.
Реклама

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.
Реклама
Реклама
Реклама