Авиабазу Аль-Ватыя атаковали Mirage 2000-9 ВВС Объединенных Эмиратов

В ночь на 5 июля неизвестные самолеты нанесли удар по авиабазе Аль-Ватыя, находящаяся в 140 километров юго-западнее Триполи.

Пушков оценил версию о провокации СБУ при задержании россиян в Минске

По мнению главы комиссии Совета Федерации Алексея Пушкова, белорусский лидер Александр Лукашенко, прежде чем поддаваться на провокации СБУ Украины, должен был проверить информацию о задержанных россиянах, а не идти на "громкий скандал и обвинять во всех грехах Россию", передает РИА Новости.
Пушков оценил версию о провокации СБУ при задержании россиян в Минске

Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

Раніше повідомлялося, що в Білорусі напередодні президентських виборів запланований ряд безкоштовних концертів за участю представників української, білоруської та російської естради.
Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

Хмельниччина посіла 3 місце серед регіонів України за найменшою за сумою боргу по заробітній платі

Зокрема, на 1 економічно активному підприємстві борг складає 4,9 млн грн; на 13 підприємствах-банкрутах – 4,5 млн грн; на 2 економічно неактивних підприємствах – 602,3 тис. гривень.

Зеленський прокоментував зміну голови української делегації у ТКГ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що обрали головою української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кравчука, адже він є потужною фігурою, яка має авторитет на всій території України.

Российские банки сообщают о росте интереса налоговой к счетам клиентов

Налоговые органы стали направлять больше запросов банкам о предоставлении данных о счетах клиентов, сообщает РИА "Новости" со ссылкой на обращение Ассоциации банков России (АБР) к руководителю Федеральной налоговой службы (ФНС).

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.