Не удалось отобразить сюжет
Вы можете поискать похожие сюжеты или почитать о других событиях.

Екскандидат у президенти Білорусі Цепкало написав листа Зеленському, Трампу і лідерам ще 30 країн, але не Путіну

Колишній кандидат у президенти Білорусі Валерій Цепкало, якого не допустили до виборів, написав лист лідерам 32 країн, закликаючи підтримати "вільні та чесні вибори в Білорусі".

У Міноборони України відповіли на погрози Росії озброїти Донбас

В оборонному відомстві нагадали, що Росія вже сьомий рік поспіль веде війну проти України та за цей час перекинула через неконтрольовану ділянку кордону більше 3 тисяч одиниць військової техніки.

Maer Group получил премию за лучшую рекламную кампанию в области спорта и здорового образа жизни

Федеральный DOOH-оператор MAER GROUP удостоился высшей награды в категории «Информационные проекты в области спорта и здорового образа жизни» за рекламную кампанию «Гонки Легкова», которая традиционно проходит в г. Пересвет Сергиево-Посадского района Московской области.

Трамп дав добро Microsoft вести переговори про покупку TikTok, однак з однією умовою

Угоду треба встигнути укласти за 45 днів Президент США Дональд Трамп вирішив дозволити Microsoft вести переговори про придбання популярного відеододатку TikTok, якщо компанія зможе укласти угоду за 45 днів.

Лопес: Я просто намагаюся прогодувати свою сім’ю

Чемпіон IBF в легкій вазі Теофімо Лопес (15-0, 12 КО) прокоментував можливий зрив бою з чемпіоном WBA, WBC, WBO і IBO Василем Ломаченком (14-1, 10 КО) у зв'язку з малим гонораром."Ви такі злі на мене, але я просто намагаюся прогодувати свою сім'ю", - написав Лопес.