Боевики «ДНР» пытаются переложить вину за гибель мирной жительницы Зайцево на украинских военных

Боевики "ДНР" пытаются переложить ответственность за гибель мирной жительницы Зайцево в Донецкой области на украинских военных.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).
Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

Россия может изменить налоговые соглашения с Швейцарией и Гонконгом

В ходе совещания в формате видеоконференции Владимира Путина с членами правительства вице-премьер Алексей Оверчук заявил, что Россия может изменить соглашения об избежании двойного налогообложения с Швейцарией и Гонконгом.

Автовиробництво в Україні з початку року скоротилося на 40%

За останній місяць в Україні було зібрано на 62% менше автотранспортних засобів ніж у липні 2019 року Виробництво автотранспортних засобів в Україні у січні – липні 2020 року зменшилося у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 40% – до 2122 одиниць.

Зупиніть беззаконня: Вероніка Цепкало закликала світ визнати Тихановську главою Білорусі

Дружина екскандидата в президенти Валерія Цепкала Вероніка закликала міжнародне співтовариство визнати кандидатку від опозиції єдиним легітимно обраним президентом Білорусі.

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Volkswagen готовит компактные электрокары ID.1 и ID.2

Предполагается, что городская малышка под названием ID.1 будет стоить менее €20 000, что сделает ее очень заманчивым выбором в качестве второй или даже третьей машины в семье, кто уже не рассматривает машину для дальних путешествий, а ищет компактное и экологическое средство передвижения на каждый день.

Обновление 1.05 для Last of Us Part II выйдет 13 августа

Издатель Sony Interactive Entertainment и разработчик Naughty Dog объявили, что выпустят обновление версии 1.05 для The Last of Us Part II 13 августа, в котором представлены новые функции, игровые режимы, трофеи и многое другое, включая возвращение уровня сложности «Grounded» (Реализм).

УЄФА скасував матч Ліги чемпіонів через COVID-19

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) скасував матч попереднього раунду Ліги чемпіонів між косовським клубом "Дріта" і північноірландським "Лінфілдом" через випадки захворювання на коронавірус в одній з команд.