Оперный театр покажет онлайн версию спектакля «Тоска» Джакомо Пуччини

В спектакле арии Флории Тоски исполняет Карина Флоренс, Марио Каварадоси - заслуженный артист Армении Ованес Айвазян, барона Скарпии - заслуженный артист Армении Геворг Акопян. В спектакле также заняты Алексей Аветисян, Армен Григорян, Погос Беазбекян, Эрвин Флорес.

Єфремов був за кермом у момент смертельної ДТП: з’явився відеодоказ

Відзначимо, згідно з матеріалами справи, які оприлюднили під час першого засідання, актор Михайло Єфремов у момент ДТП зі смертельними наслідками був п'яний, а також під впливом марихуани та кокаїну.

К местам столкновений в Минске направлены внутренние войска

К Пушкинской площади Минска, где произошли столкновения протестующих с сотрудниками правоохранительных органов, направляется колонна грузовиков внутренних войск, 10 августа сообщает РИА Новости.

Творець Telegram Дуров заявив про запровадження в месенджері інструментів проти цензури в Білорусі

Засновник Telegram Павло Дуров заявив про запровадження в месенджері інструментів проти цензури в Білорусі, щоб користувачі могли продовжувати обмін інформацією в умовах інформаційної блокади з боку влади Про це Дуров написав у Twitter.

Половина українців висловилася за відновлення повноцінних зв’язків із населенням непідконтрольних територій

Половина українців (53%) висловилася за відновлення транспортного сполучення і повноцінних зв'язків із населенням непідконтрольних уряду України територій, свідчать результати нещодавнього опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), повідомляє прес-служба Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україна.

У Харкові не вистачає ліжок для хворих на COVID-19: куди доправлятимуть нових пацієнтів

"Єдиною можливістю порятунку життя пацієнтів, які страждали через прогресування дихальної недостатності, було під’єднання їх до апаратів неінвазійної вентиляції у звичайних палатах", - повідомив консультант реанімаційного відділення обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов.

НАСА рассказала о последнем этапе развертывания миссии OSIRIS-REx

Сегодня космическое агентство НАСА представило новую информацию относительно успешности реализации новой исследовательской миссии OSIRIS-Rex, которая нацелена на приземление на поверхность астероида Бенну для отбора его образцов и последующего их изучения на Земле.

ОМОН стріляє по людях, інтернет вимкнули, Тихановська зникла: найголовніше про другий день протестів у Білорусі

Увечері понеділка, 10 серпня, в Білорусі триває другий день протестів проти результатів президентських виборів, які нібито виграв чинний глава держави Олександр Лукашенко.

На Филиппинах проведут испытания российской вакцины от COVID-19

"Филиппины являются одной из важных стран — партнеров России по вакцине от коронавируса, РФПИ готов проводить клинические испытания на Филиппинах уже в августе", — заявил Дмитриев, которого цитирует фонд.

Вони були п’яні і обкурені — Лукашенко про учаників протесту в Мінську

Тоді як президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав протестувальників вівцями, а вибори святом, він також заявив, що більшість мітингувальників у Мінську минулої ночі, були "п'яними і обкуреними".

Китай ввів санкції проти американських сенаторів у зв’язку з Гонконгом

Пекін назвав поведінку сенаторів "неправильною" і "кричущою" Китай у понеділок запровадив санкції проти 11 американських громадян, включаючи законодавців, у відповідь на введення американських санкцій проти 11 офіційних осіб Гонконгу і Китаю, яких звинуватили в обмеженні політичних свобод в колишній британській колонії.

Записав легендарні альбоми. Помер музичний продюсер Deep Purple, Iron Maiden і Whitesnake Мартін Берч

Мартін Берч працював над альбомами In Rock і Machine Head для Deep Purple, Rising і Long Live Rock'n Roll для Rainbow, Killers, Number of The Beast, Piece Of Mind і Somewhere In Time для Iron Maiden, Saints & Sinners, в який увійшов хіт Here I Go Again Whitesnake, працював над сольними проектами Роджера Гловера та Джона Лорда.