ZIK
ZIK

Парламент Японії призначив нового прем’єр-міністра країни

Парламент Японії затвердив Йосіхіде Сугу на посаді прем'єр-міністра країни. За нього проголосувала більшість депутатів нижньої палати парламенту.
Подробнее о событии
ZIK
Finance.ua
Показать все источники

Власти Японии заявили о важности развития отношений с Россией

Япония придает важное значение отношениям с Россией и намерена развивать сотрудничество в различных областях, включая экономику и культуру, учитывая при этом собственные государственные интересы, заявил генеральный секретарь японского кабинета министров Кацунобу Като.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.

Японский министр провел осмотр южных Курил дистанционно

В воскресенье, 27 сентября, министр по делам Окинавы впервые после назначения на новую должность посетил Накасибецу (самая северная префектура Хоккайдо), там он встретился с бывшими японскими жителями южных Курил.

В грецькому таборі біженців зафіксовано першу смерть від COVID-19

Грецькі чиновники в неділю оголосили про першу смерть від коронавірусної інфекції в таборі для мігрантів недалеко від Афін, так як групи біженців посилили критику політики стримування поширення COVID-19, що проводиться грецьким урядом і Центральною Європою.

Больницы в Армении прекратили плановый прием из-за военного положения

"Руководствуясь положением закона о правовом режиме военного положения, министр здравоохранения Армении Арсен Торосян подписал приказ, согласно которому прекращается прием в медицинские учреждения пациентов, обратившихся за стационарной помощью в плановом порядке", - говорится в сообщении на сайте ведомства.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Дивитися ТБ онлайн без прив’язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Одним із сервісів інтернет-телебачення є Ланет.TV, який зібрав під своїм «крилом» величезну кількість українських і кращих зарубіжних каналів: новинних та інформаційних, розважальних, пізнавальних, музичних, спортивних, з кіно і серіалами.