Finance.ua
Finance.ua

PayPal отримала рекордний прибуток завдяки карантину

Скоригований прибуток склав $1,07 на акцію, тоді як аналітики в середньому прогнозували показник на рівні $0,87 на акцію, пише видання Barron’s. Читайте також: Уряд відновив діалог про прихід PayPal в Україну Виручка компанії в квітні-червні збільшилася на 25% і склала $5,26 млрд.

Отруєння Навального: опозиціонер розповів, хто врятував його життя

Як стало відомо раніше, президент РФ, намагався пояснити обставини отруєння російського опозиціонера Олексія Навального президенту Франції Емануелю Макрона, але його брехня не увінчалася успіхом.

У Москві загинула молода дочка Володимира Конкіна - актора фільму «Місце зустрічі змінити не можна»

У Москві при до кінця нез'ясованих обставинах загинула дочка актора Володимира Конкіна, який зіграв роль Шарапова в картині "Место встречи изменить нельзя".

Отруєння Навального: Росія вимагає від Німеччини надати дані щодо опозиціонера протягом 10 днів

Постійним представництвом Російської Федерації при Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) направлена нота постпредству ФРН при ОЗХЗ з вимогою до німецької сторони передати нам вичерпну інформацію по т.зв. справі Навального, зокрема — „результати аналізів, біоматеріали і інші клінічні проби“ російського громадянина, якими володіє Федеральний уряд.

На 4chan опубликовали исходный код Windows XP

Учитывая небольшой процент пользователей Windows XP, маловероятно, что злоумышленники будут инвестировать время и усилия на анализ кода операционной системы (еще и не самого свежего сервис-пака) для создания новых зловредов или вирусов.

Лукашенко предложил главе Ленобласти построить совместный морской порт

Как сообщалось, в конце августа Лукашенко заявил, что в качестве ответных мер на санкции балтийских стран Белоруссия перестанет пользоваться их портами для перевалки своих экспортных грузов (в основном, калийные удобрения и нефтепродукты).

Лукашенко відреагував на критику Заходу щодо таємної інавгурації

Зокрема, співачки сестри Олександра і Валентина Груздєви в інтерв'ю MK.RU заявили, що спочатку всіх зібрали в музеї під приводом "створення партії", а потім відвезли в Палац Незалежності, і що сама інавгурація для них і для багатьох інших присутніх стала сюрпризом.

У МЗС звинуватили Росію в ескалації конфлікту в Криму і на Донбасі

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова обурилася через те, що Росія не допускає міжнародних правозахисних організацій до тимчасово окупованого Криму і постачає зброю на Донбас.

Міністр економіки Німеччини вважає важливим добудувати Північний потік-2, але при цьому мати заміну російському газу

Німеччина довгий час захищала прокладку трубопроводу по дну Балтійського моря, який повинен доповнити лінію Північного потоку-1, відкриту в 2012 році, незважаючи на опозицію з боку інших країн ЄС, Польщі та країн Балтії, а також України, найбільшої країни-транзитера російського газу.