Новое Время (НВ)

Підозри досі не вручені. ЦПК заявив, що правоохоронці навмисно затягують розслідування підпалу будинку Шабуніна

Подробнее о событии

Показать все источники
Интересное

В США сотрудница полиции перепутала шокер и пистолет при задержании афроамериканца Райта

Сотрудница правоохранительных органов при задержании 20-летнего афроамериканца Данте Райта хотела применить электрошоковое устройство, однако совершила ошибку и произвела выстрел из огнестрельного оружия.

Ексочільник Державного космічного агентства назвав наступний крок діяльності людини в космосі

Наступним кроком розвитку діяльності людини в космосі стане сервісне обслуговування супутників, яке дасть галузі такий самий поштовх, який дала поява автосервісу автомобільній індустрії.

МФЦ Подольска с понедельника начнет взимать плату за предоставление сведений из ЕГРН

С 17 августа 2020 года вступил в силу приказ Росреестра «Об установлении размеров платы за предоставление сведений, содержащихся в ЕГРН, и иной информации», в соответствии с которым установлен новый порядок платы за предоставлением сведений.

Відбудеться перша в історії України Торгова Місія в Азію

COIN за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) організовує Онлайн Торгову Місію з фокусом на розвиток українського food & agri експорту у 5 країн Південної та Південно-Східної Азії: В'єтнам, Гонконг, Республіка Корея, Республіка Сінгапур та Королівство Таїланд.

Японія починає вакцинувати пенсіонерів

Деталі Японія розпочала щеплення COVID-19 людей похилого віку в понеділок, при цьому імпортних доз все ще не вистачає, і темпи навряд чи зупинять четверту хвилю зараження.