УНИАН
УНИАН

Підозрюваний в корупції екс-король Іспанії вирішив залишити країну

Колишній король Іспанії Хуан Карлос I, щодо якої ведеться розслідування за звинуваченням в корупції, заявив, що вирішив покинути країну. Про це йдеться в посланні екс-монарха, адресованому його синові - Філіпу VI - і поширеному в понеділок, 3 серпня, передає DW.

Тютюн під контролем. Кабінет міністрів України опублікував постанову про створення Національного оператора на ринку тютюнових виробів

Кабінет міністрів України опублікував постанову про створення Національного оператора на ринку тютюнових виробів.

Паломники-хасиди повністю звільнили територію ПП «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю – заступник глави МВС України

Паломники-хасиди, які кілька днів намагалися потрапити на територію України через державний кордон із Білоруссю, повністю звільнили територію прикордонного поста "Нові Яриловичі", заявляє заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Білоруський опозиціонер вислухав обвинувачення і оголосив голодування

Член президії Координаційної ради опозиції Білорусі Максим Знак, якого раніше було затримано в штабі екс-кандидата в президенти Віктора Бабарико, оголосив голодування, не погоджуючись з висунутим йому обвинуваченням.

7 найсмішніших лауреатів Шнобелівської премії за весь час її існування

У 2004 році Шнобелівську премію з біології отримало дві команди вчених з Канади, Шотландії, Данії та Швеції, які виявили, що оселедець спілкується під водою, виділяючи газ з анального отвору.