Перестрелка на юге Москвы произошла из-за конфликта в ритуальной сфере

Причиной перестрелки на юге Москвы стал конфликт между двумя фирмами ритуальных услуг. Как сообщает ТАСС со ссылкой на силовиков, в перестрелке участвовали работники ритуальных фирм, в том числе неофициально трудоустроенные лица.
С чего всё началось

Источник: причиной перестрелки на юге Москвы стал бизнес-конфликт в ритуальной сфере

Общее число участников перестрелки устанавливается. В конфликте участвовали жители Москвы и Оренбургской области.
ТАСС25 мая в 05:54
Реклама
Реклама

У Польщі розпочався другий тур виборів президента

У неділю, 12 липня, у Польщі розпочалося голосування у другому турі президентських виборів, у якому за найвищий державний пост змагаються чинний глава держави Анджей Дуда та кандидат від опозиції, мер Варшави Рафал Тшасковський.
Реклама
Реклама

Двічі судимий: у Мережі розповіли деталі про підозрюваного у скоєнні масштабної ДТП у Козині

Підозрюваний у скоєнні смертельної аварії у Козині Обухівського району Київської області, у якій 12 липня загинули батьки та двоє дітей, а за життя ще одного хлопчика борються лікарі, вже був двічі судимий.
Реклама
Реклама

У Росії колишній уральський священик Сергій попросив Путіна передати йому свою владу

В Росії позбавлений сану схиігумена РПЦ колишній уральський священик Сергій (Микола Романів) побажав, щоб президент Володимир Путін передав йому владу для наведення порядку в країні.

Минтруд предложил ввести компенсацию работающим удаленно

Предлагаемые поправки в Трудовой кодекс раскрывают основные понятия и условия режима удаленной работы - постоянного, временного или комбинированного (когда сотрудник часть рабочего времени проводит в офисе, часть - дома), а также защищают права дистанционных сотрудников.
Реклама
Реклама

Німеччина запропонувала ЄС нові санкції проти Росії через хакерів

Уряд Німеччини на початку червня запропонував країнам-членам ЄС спільно ввести санкції проти Росії за масштабну кібератаку на Бундестаг навесні 2015 року, але рішення з цього питання поки не прийнято.
Реклама
Реклама
Реклама

Генпрокуратура Росії назвала причину загибелі групи Дятлова

Генеральна прокуратура попросила Головне управління МНС по Свердловській області і губернатора регіону Євгена Куйвашева вжити заходів, щоб убезпечити схил, де в 1959 році загинули туристи групи Дятлова, повідомив Кур’яков.
Реклама