Газета.ua
Газета.ua

Перший цифровий театральний архів запрацює в Україні

Створять перший в Україні цифровий театральний архів - Digital Theatre Archive. Це має бути повноцінна національна база даних.

В Крыму отказались от украинского статуса коренного народа для татар

Депутат Госдумы РФ от Севастополя и Крыма в эфире НСН уличил Зеленского «в пиаре на людях» в связи с его предложением присвоить крымским татарам статус коренного народа Украины.
В Крыму отказались от украинского статуса коренного народа для татар

Трамп хотів би запросити Путіна на саміт G7

Президент США Дональд Трамп запропонував провести саміт "Великої сімки" (G7) після президентських виборів у США, які відбудуться у листопаді, додавши, що не проти запросити на нього російського президента Володимира Путіна.

Россиянам назвали опасные места для оплаты банковской картой

Начальник отдела по противодействию мошенничеству Центра прикладных систем безопасности компании «Инфосистемы Джет» Алексей Сизов назвал агентству «Прайм» места, где опасно расплачиваться банковскими картами.

У мережі показали новий контролер для Xbox, фото новинки для консолей

На жаль, в керівництві з упаковки є тільки малюнок Series X. Правда, про Lockhart ми вже практично всі знаємо - по суті, це спрощена версія консолі, яка буде дешевше оригінальної Series X. Крім цього zakk_exe показав і фото самого контролера, також порівнявши його з білим контролером від Xbox One.