TCH.ua
TCH.ua

Побиття української топмоделі: поліція Туреччини відкрила провадження

Заклад все заперечує і висуває свої версії - тоді, як на захист дівчини став турецький міністр туризму, а поліція країни відкрила провадження. Більше про історію, що збурила обидві держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Путин заявил, что борьба с коронавирусом в России еще не окончена

Москва, 28 сентября 2020, 19:40 — REGNUM Борьба с коронавирусом в России еще продолжается, гражданам необходимо соблюдать меры безопасности, заявил 28 сентября президент России Владимир Путин на заседании президиума Госсовета.

Минобороны Армении: Азербайджан потерял в бою десять танков

После конфликта 27 сентября противостояние Армении и Азербайджана продолжилось, в пресс-службе Минобороны непризнанной Нагорно-Карабахской республики на страничке в Facebook заявила, что в результате отраженной атаки со стороны азербайджанской армии она потеряла 10 танков.

Минобороны: боевики готовят провокации с химоружием в Идлибе и Алеппо

Химическая атака U. S. Navy "В российский Центр по примирению враждующих сторон поступили сведения о готовящейся боевиками незаконных вооруженных формирований очередной попытке организовать провокации с использованием отравляющих веществ в южной части Идлибской зоны деэскалации", — сообщил замначальника Центра.

Коуч «Голосу країни» нахимичила с автором хитов Билык

Музыкальным продюсером артистки и автором песни для видео стал украинский композитор-песенник Артур Железняк, известный своими хитами для Ирины Билык("Рябина алая"), Филиппа Киркорова("О любви"), Виталия Козловского ("Шекспир").

ЦБ продлил до конца года срок перевода пенсий на карты МИР

Центробанк продлил до конца 2020 года срок перевода пенсий и социальных начислений на карту МИР, сообщила директор департамента национальной платёжной системы ЦБ Алла Бакина в эфире телеканала «Россия 1».

В Україні запустили виробництво власного штучного м’яса

Засновник стартапу два роки разом зі спеціалістами розробляв технологію виготовлення продукту Українська компанія Eat Me At повідомила, що випустила на ринок рослинне м'ясо у вигляді фаршу, яке за смаковими властивостями нічим не відрізняється від мʼясної продукції.

Близько 200 осіб затримано в Білорусі під час акцій протесту в неділю

Під час несанкціонованих масових заходів в Білорусі в неділю кількість затриманих збільшилася і склала близько 200 чоловік, повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.

«Слуга народу» зареєструвала 31,5 тис. кандидатів на місцеві вибори

Політична партія "Слуга народу" зареєструвала 31 527 кандидатів, які претендують на місцевих виборах 2020 на посади депутатів місцевих рад, а також мерів і глав об'єднаних територіальних громад (ОТГ) у всіх регіонах України.

Штурман Ан-26, за кілька хвилин до загибелі, листувався з донькою

Семирічна донька Олексія Остапенка питала чи все добре 28-річний штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 у Чугуєві, за кілька хвилин до загибелі листувався телефоном зі своєю 7-річною донькою.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Деталі: У суді додали, що сам адвокат Ельман Пашаєв також подав скаргу на вирок, в якій просить скасувати підсумкове рішення суду і направити справу в прокуратуру для подальшого додаткового розслідування.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.