TCH.ua
TCH.ua

Побиття української топмоделі: поліція Туреччини відкрила провадження

Заклад все заперечує і висуває свої версії - тоді, як на захист дівчини став турецький міністр туризму, а поліція країни відкрила провадження. Більше про історію, що збурила обидві держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пристави наклали арешт на рахунки і квартиру Навального

Пристави наклали арешт на квартиру Олексія Навального pic.twitter.com / DwA39HSpzZ — Кіра Ярмиш (@ Kira_Yarmysh) September 24, 2020 На початку 2019 року ФБК випустив розслідування, в якому назвав комбінат харчування "Московський школяр" таким, що належить Євгену Прігожину (він це заперечував) і звинуватив компанію у спалаху дизентерії в московських дитячих садах і школах в грудні 2018 року.
Пристави наклали арешт на рахунки і квартиру Навального

У Москві загинула молода дочка Володимира Конкіна - актора фільму «Місце зустрічі змінити не можна»

У Москві при до кінця нез'ясованих обставинах загинула дочка актора Володимира Конкіна, який зіграв роль Шарапова в картині "Место встречи изменить нельзя".

Власти Москвы порекомендовали беременным соблюдать домашний режим

Беременных женщин включили в список людей, которым власти Москвы рекомендуют соблюдать домашний режим из-за распространения коронавируса, сообщает пресс-служба столичного департамента здравоохранения.

Путину рассказали о боевой машине «Терминатор»

Начальник Генерального штаба ВС РФ генерал армии Валерий Герасимов рассказал прибывшему на учения "Кавказ-2020" президенту России Владимиру Путину о принимающей участие в маневрах новой боевой машине поддержки танков "Терминатор", следует из сюжета, показанного в эфире телеканала "Россия 24".

Лукашенко предложил главе Ленобласти построить совместный морской порт

Как сообщалось, в конце августа Лукашенко заявил, что в качестве ответных мер на санкции балтийских стран Белоруссия перестанет пользоваться их портами для перевалки своих экспортных грузов (в основном, калийные удобрения и нефтепродукты).

Раскрыты зарплаты Соловьева, Шейнина и других телеведущих

Ведущий программы «Своя правда» на НТВ Роман Бабаян заработал за год 12,2 миллиона рублей, журналист РЕН ТВ Андрей Добров — 7 миллионов рублей, телеведущая «России-1» Наиля Аскер-Заде — 6,5 миллиона рублей, а ее коллега Дмитрий Киселев — 4,6 миллиона рублей.

В ФРГ напомнили об опасности антироссийских санкций для Европы

Как считает Альтмайер, санкции против России могут сильно ударить по деловым связям европейских и немецких компаний с Россией, поэтому необходимо «внимательно оценить необходимость их введения», сообщает Handelsblatt.

МЗС Білорусі звинуватило Україну в несамостійності через відмову визнати Лукашенка

МЗС Білорусі розкритикувало низку країн, в тому числі Україну, через їхні заяви про невизнання легітимності Александра Лукашенка, чия таємна інавгурація відбулася напередодні.

За сутички в Нових Санжарах двоє мешканців отримали 5 років умовно

За участь у сутичках під час евакуації українців із китайського Уханю, що сталися 20 лютого цього року, двох жителів Нових Санжар засуджено до п’яти років в’язниці з іспитовим строком на один рік.