Главком
Главком

Покарання за расизм. 12-річному вболівальникові хочуть довічно заборонити відвідувати стадіон

Бірмінґемський клуб вже назвав дії вболівальника неприпустимими і пообіцяв винести стосовно затриманого довічну заборону на відвідування стадіону. Матч між «Крістал Пелас» і «Астон Віллою» відбувся у неділю, 12 липня.

Российские авиакомпании 10 августа возобновят полеты на курорты Турции

Полеты российских и турецких авиаперевозчиков, которые будут доставлять граждан страны в курортные турецкие города Даламан, Бодрум и Анталью, будут открыты 10 августа.
Российские авиакомпании 10 августа возобновят полеты на курорты Турции

Веселый гемблинг с Рояллото

При необходимости действительно круто и интересно провести свой досуг рекомендуется сразу же начинать гейминг в Рояллото онлайн.

Трамп спростував інформацію ЗМІ про те, що хоче помістити свій барельєф на гору Рашмор

Раніше телеканал CNN повідомив, що помічники глави Білого дому зверталися до губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем щодо додавання на гору Рашмор барельєфа Дональда Трампа.

МИД Беларуси назвал местонахождение задержанных журналистов

Напомним, в Беларуси сегодня силовики задержали съемочную группу российского телеканала "Дождь", задержание произошло после разговора журналистов с соратницей кандидата в президенты Светланы Тихановской.

На ПП «Тиса» спрацювала система радіаційного контролю «Янтар»

Як інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області, при в’їзді в Україну на прикордонному шлагбаумі МАПП «Тиса» спрацювала система радіаційного контролю «Янтар» по відношенню до вантажного транспортного засобу, який перевозив циркобіт.