LB.ua
LB.ua

Поліція затримала чоловіка, який побив і намагався зґвалтувати жінку в поїзді «Маріуполь-Київ»

"За інформацією пасажирки, один із пасажирів – чоловік без верхнього одягу, вдерся до купе, де вона перебувала із неповнолітнім сином, та почав завдавати їй тілесних ушкоджень й намагався зґвалтувати", - сказано в повідомленні.
Подробнее о событии
Подробности.ua
Апостроф
Espreso TV
Гал-Інфо
112.ua
LB.ua
TCH.ua
Общественная служба новостей
BBC Ukrainian

Чорногорія дозволила в’їзд росіянам без обмежень, у посольстві України обурені

Зазначимо, що Чорногорія відкрила кордони для громадян України близько місяця тому, але залишила низку обмежень, попри те, що в Україні індекс захворюваності майже вдвічі нижчий, ніж в РФ - 72,8 проти 127,2.

Booking.com уволит 25% персонала из-за пандемии коронавируса

Вашингтон, 4 августа 2020, 15:53 — REGNUM Компания из США Booking Holdings, которая является владельцем онлайн-сервиса по бронированию гостиниц Booking.com, намерена сократить 25% персонала последнего из-за снижения доходов в результате пандемии коронавируса.

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.

В Украине стартовало производство «скорой» помощи на базе нового Renault Master

Новый автомобиль экстренной медицинской помощи на базе Renault Master соответствует национальному стандарту Украины «Автомобили скорой медицинской помощи и их оборудование, технические требования и методы испытаний» ДСТУ 7032: 2009.

Группа экспертов ВОЗ в Китае провела переговоры с вирусологами и учеными в Ухане

Представители миссии Всемирной организации здравоохранения, которые отправились в Китай, чтобы установить причину происхождения коронавируса, провели переговоры с вирусологами и учеными в Ухане, сообщили в ВОЗ во вторник.

У тілі людини знайшли місця, де ховається коронавірус після одужання

Відзначається, що під час невеликого дослідження новий коронавірус було виявлено в спермі у чверті пацієнтів під час активної інфекції і трохи менше ніж у 10% пацієнтів, які, мабуть, одужали.

Россия потеряла 500 млрд из-за отсутствия иностранных туристов

Руководитель Федерального агентства по туризму Зарина Догузова дала интервью газете "Аргументы и факты", в ходе которого рассказала потерях российского бюджета в связи с отсутствием иностранных туристов, вызванного распространением пандемии коронавируса в мире.

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу "Північний потік 2" – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання.