Суд арестовал полковника ФСО по делу о мошенничестве

235-й гарнизонный военный суд по ходатайству главного военного управления Следственного комитета арестовал начальника 3 отдела комплексных проектов управления военно-технического снабжения службы хозяйственного обеспечения ФСО полковника Дмитрия Ширенова на два месяца.
С чего всё началось
Однако, по данным “Коммерсанта”, в деле говорится и о неустановленных должностных лицах как из самой ФСО, так и ведомственного ФГУПа, которые могли участвовать в хищениях.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Пересечение КПВВ: как граждане могут сократить период самоизоляции

Лицо, которое пересекает государственную границу из стран, которые являются «красными» (это когда заболеваемость коронавирусом в стране составляет 40 на 100 тыс. населения), или пересекает КПВВ с (ОТ, - ред.) Луганской и Донецкой области - может пройти ПЦР-тестирование.
Реклама
Реклама

В ФРГ ответили США на угрозу санкций против «Северного потока-2»

Год назад президент США Дональд Трамп подписал оборонный бюджет страны, предусматривающий санкции против компаний, строящих «Северный поток – 2». В тот же день швейцарская компания Allseas остановила работы на проекте.
Реклама
Реклама

У МЗС відповіли на вимогу РФ змінити законодавство для Донбасу

Кулеба зазначив, що розраховує на те, що Росія займе конструктивну позицію щодо Мінських домовленостей і почне з першого і найважливішого правила Мінських угод - повне і всеосяжне припинення вогню.

У США суд вирішить, чи може Трамп «виганяти» з країни іноземних студентів

За кілька годин американський суд розбиратиметься, чи має право адміністрація американського президента Дональда Трампа "виганяти" з країни усіх іноземців, чиї ЗВО відмовляються відкриватися через коронавірус і переводять навчання в інтернет.

РОК закликав до єднання державницьких сил

14 липня Рух опору капітуляції опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відкрите звернення, у якому закликав усіх державницькі сисли України до формування спільних вимог, спільного плану дій та побудови суспільної платформи української єдності.
Реклама
Реклама

У бою на кордоні з Вірменією загинули генерал і полковник Азербайджану

Заступник міністра оборони Азербайджану Керім Велієв повідомив, що «в бою героїчно загинули» семеро військовослужбовців збройних сил Азербайджану, в тому числі генерал-майор Полад Гашимов та полковник Ільгар Мірзоєв.

Викликає імунну реакцію. Вакцина проти COVID-19 у США успішно пройшла першу фазу дослідження

«Було встановлено, що вакцина проти Covid-19, розроблена біотехнологічною компанією Moderna у партнерстві з Національним інститутом здоров’я США, викликає імунну реакцію у всіх добровольців, які отримали її в ході першої фази дослідження», — йдеться в повідомленні.

Суд заарештував винуватця смертельної ДТП під Києвом Антона Желепу

За клопотанням столичної прокуратури Шевченківський районний суд заарештував на два місяці без права на заставу водія позашляховика Mercedes-Benz, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП на Столичному шосе.
Реклама
Реклама
Реклама