Коммерсантъ
Коммерсантъ

Российские пользователи пожаловались на сбои в работе сервисов Google

Пользователи из России пожаловались на сбои в работе Google и его сервисов, свидетельствуют данные сайта Downdetector. Пик жалоб, по информации на этом сайте, пришелся на 13:59 по Москве. Пользователи испытывали трудности с доступом к сайту и входом в сервисы.

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.

Суд відмовив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу «112 Україна»

Шевченківський суд столиці не дозволив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу "112 Україна", - про це йдеться у офіційному повідомленні мовника.

Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

Раніше повідомлялося, що в Білорусі напередодні президентських виборів запланований ряд безкоштовних концертів за участю представників української, білоруської та російської естради.

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

Астрономи виявили на Венері гігантську хмару

Зазначається, що знахідка може надати вченим більше відповідей щодо планети, адже сама гігантська хмара була виявлена в регіоні Венери, який відповідає за парниковий ефект на планеті, через що планета є надто спекотною для людей.