ZIK
ZIK

США и Россия достигли прогресса в переговорах по ядерному оружию

Соединенные Штаты Америки достигли прогресса в переговорах с Российской Федерацией по контролю над ядерным вооружением и надеются, что Китай согласится присоединиться к ним. Об этом 5 августа заявил государственный секретарь США Майк Помпео, сообщает агентство Reuters.
Подробнее о событии
RBC.ua
REGNUM
Страна.ua
Обозреватель
Lenta.ru
Коммерсантъ
ИА Красная Весна

Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

"Міненерго і уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року залишиться незмінною", - повідомляється на Facebook-сторінці Міненерго.

Трампа в третий раз выдвинули на Нобелевскую премию мира

По словам Флинта, президент США выдвинут на соискание Нобелевской премии мира за так называемую доктрину Трампа, которая включает в себя две вещи, которых, по мнению австралийских профессоров, нет у других политиков.

В Україні планують виділити 5 млрд грн на створення державної авіакомпанії

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про взаємозалік між «Укрнафтою», НАК «Нафтогаз України» і бюджетом, згідно з яким половину надлишку доходів компаній передбачається направити на створення державної авіакомпанії.

Фестиваль «Дні Вишеградського Кіно» відбудеться 8–11 жовтня в Києві

Також у межах «Днів Вишеградського Кіно» відбудуться онлайн круглий стіл з представниками культурних інституцій країн-учасниць на тему «Копродукція українського контенту з країнами Вишеградської четвірки», виставка від Чеського центру у Києві «Чеські жінки в кіно» та серія онлайн майстер-класів.