ZIK
ZIK

Португалія запровадила режим надзвичайної ситуації

Уряд Португалії ввів режим надзвичайної ситуації в країні у зв’язку зі збільшенням випадків коронавірусу.
Подробнее о событии
Час Пик
ZIK
Espreso TV
Украинские Новости
Волынские Новости

Больницы в Армении прекратили плановый прием из-за военного положения

"Руководствуясь положением закона о правовом режиме военного положения, министр здравоохранения Армении Арсен Торосян подписал приказ, согласно которому прекращается прием в медицинские учреждения пациентов, обратившихся за стационарной помощью в плановом порядке", - говорится в сообщении на сайте ведомства.

Озвучены цены на смартфоны серии iPhone 12

Новые смартфоны компании Apple будут официально представлены в октябре, а сейчас очередной источник решил поделиться информацией о стоимости ожидаемых девайсов.

В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

«На границе с Крымом активность украинских БПЛА сошла на нет после активизации американских дронов в экономической морской зоне полуострова», — цитирует РИА Новости источник в силовых структурах республики.

Міноборони Вірменії заявило про участь Туреччини в боях на боці Азербайджану

Натомість в Азербайджані заявили, що Вірменія почала бойові дії, і відзначили, що їх війська приступили до контрнаступальної операції по всій лінії фронту в Нагірному Карабасі.

Міноборони невизнаної НКР повідомило про 31 загиблого військовослужбовця в зоні конфлікту в Карабаху

Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) опублікувало імена ще 15 загиблих військовослужбовців у результаті боїв з Азербайджаном в зоні карабахського конфлікту, що почалися в неділю.

Азербайджан пригрозив знищити гарнізон Збройних сил Вірменії у Нагірному Карабаху

Військове командування Азербайджану запропонувало командуванню Збройних сил Вірменії на Агдерінскому напрямку скласти зброю, здатися і не чинити опору, щоб уникнути знищення розташованого у місті Агдере гарнізону Збройних сил Вірменії.

В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

«Немецкий бундестаг призывает федеральное правительство сохранить нейтралитет Украины, то есть, по возможности, высказываться против принятия страны в Европейский союз и НАТО», — приводит телеканал слова из обращения.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

У Женеві запровадять мінімальну зарплатню на рівні 23 франки на годину

Читайте також: Ще один кантон Швейцарії заборонить носити паранджу Як стверджували профспілки, що стояли за цією ініціативою, в Женеві неможливо жити гідно, заробляючи менше 23 швейцарських франків на годину, або 4086 франків на місяць за повного 41-годинного робочого тижня.

Де українцям найвигідніше зберігати гроші

На сьогодні українці можуть зберігати гроші на депозитних рахунках у банках, тримати депозити в кредитних спілках і фінансових компаніях, чи інвестувати кошти в облігації внутрішнього державного займу.