Посол ЄС назвав головну для України реформу

Нарешті, дипломат заявив, що необхідний "постійний поштовх" від українського лідера Володимира Зеленського, який "демонструватиме, що це (судова реформа – ред.) є пріоритетом".

Подробнее о событии

Показать все источники
Интересное

Фонд культурных инициатив начал принимать заявки на гранты

Заявки до 30 июля, помимо некоммерческих организаций, могут подавать муниципальные учреждения культуры, индивидуальные предприниматели и творческие коллективы, созданные в форме коммерческих организаций.

В Украине открылся первый официальный дилерский центр автомобилей Chevrolet доступного сегмента

7 июня 2021 года в Киеве прошла торжественная церемония открытия первого в Украине дилерского центра автомобилей Шевроле доступного сегмента компании ТСМ Интер-Авто.

ВР ухвалила закон із поправками до Кримінального кодексу про податкову амністію

Раніше парламент ухвалив закон із поправками до Податкового кодексу про податкову амністію (законопроект №5153), який передбачає проведення одноразового добровільного декларування активів фізосіб із 1 вересня 2021 року і до 1 вересня 2022 року.

«Герої цього не роблять». DC заборонила сцену, де Бетмен робить кунілінгус Жінці-кішці

Як розповів в інтерв'ю Variety співавтор Харлі Квінн Джастін Халперн, в мультсеріалі для дорослих DC відхилив сцену, яка зображує оральний секс між Бетменом і Жінкою-кішкою в майбутньому третьому сезоні, передає indiewire.

Рада ухвалила законопроєкт про врегулювання заборгованості за газ

Верховна Рада ухвалила за основу проєкт Закону щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення (проєкт №3508-д) Проєкт закону 3508-д розміщений на сайті Верховної Ради України.