iLenta
iLenta

Приложение Apple Music аномально разряжает аккумулятор iPhone

В некоторых случаях приложение Apple Music потребляет 95% ресурса аккумулятора, причем данная программа даже не используется, а смартфон тем временем аномально нагревается.

Медитація — найдоступніші ліки проти стресу

У Медичному коледжі Вісконсину дослідники виявили, що у тих, хто займався медитацією, на 47% знижувався ризик виникнення серцевого нападу та інсульту якщо порівняти з групою людей, які отримували тільки традиційні способи лікування.

Задержание 33 россиян в Минске назвали провокацией спецслужб Украины

Россияне, задержанные в Белоруссии, стали жертвами провокации, которую устроили украинские спецслужбы, сообщает «Комсомольская правда» со ссылкой на источники в российских спецслужбах.

У Києві невідомі обікрали квартиру олімпійської чемпіонки

Невідомий обікрав квартиру Яни Клочкової у Києві Напередодні увечері, 8 серпня до Солом'янського управління поліції в Києві надійшло повідомлення про те, що двері квартири по вулиці Кудряшова, 16/140, що належить Клочковій, відкриті.

Постачання води до Криму: Чубаров відповів на умови Шмигаля

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відреагував на слова прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про можливість відновлення поставок води в анексований Крим в разі гуманітарної катастрофи.