Бухгалтер.com.ua
Бухгалтер.com.ua

Профспілкова позиція щодо розміру мінімальної заробітної плати

Профспілкова позиція щодо розміру мінімальної заробітної плати була затверджена Рішенням СПО об’єднань профспілок та направлена Мінекономіки, Мінфіну, Мінсоцполітики, НТСЕР, СПО сторони роботодавців на національному рівні.

Відповідальність на США - у Путіна виступили з несподіваними погрозами

Як повідомляв ONLINE.UA, есмінець з керованими ракетами класу "Арлі Берк" USS Roosevelt 15 вересня терміново направили в Чорне море для участі в операціях із забезпечення безпеки на морі спільно з союзниками та партнерами НАТО в регіоні.

Лінкявічюс назвав неадекватними заяви Лукашенка про закриття західного кордону

Заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка про закриття кордонів із Заходом і зміцнення їхнього контролю - це неадекватна реакція Про це очільник Міністерства закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс 18 вересня заявив DELFI.

Космическая мелодия: NASA опубликовало завораживающее видео

Космическое агентство NASA опубликовало видео, в котором с помощью специальных программ ученые перевели электромагнитные колебания таких объектов Солнечной системы, как Сатурна, Нептуна, Урана, Юпитера, а также нашей родной планеты Земли в звук, доступный для уха человека.

СПЧ ООН призвал белорусские власти вступить в диалог с оппозицией

В документе, представленном на голосование Германией от имени стран Евросоюза, говорится о необходимости для властей Белоруссии вступить в диалог с политической оппозицией, включая координационный совет и гражданское общество, с тем, чтобы гарантировать соблюдение прав человека, в том числе гражданских и политических прав .

Постпред Белоруссии заявил об отсутствии политзаключенных в стране

Постоянный представитель РБ при женевском филиале ООН назвал информацию о политзаключенных в республике, а также известия о применении сексуального насилия над задержанными на протестах несоответствующими реальности.

Вченим вдалося з’ясувати, який популярний продукт є «розсадником» коронавірусу

Вчені після проведених дослідів дійшли висновку, що популярний харчовий продукт, який можна легко придбати у супермаркетах, здатен виступати справжнім "розсадником" коронавірусу.

РФ требует от США уточнить данные о поддержке террористов в Крыму

Российские дипломаты в США потребовали от американских властей объяснений по поводу репортажа телеканала NBC, в котором говорится о помощи Вашингтона «украинским подразделениям, воюющим с силами РФ в Крыму».

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Артисти російської та білоруської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.